Tinto

Labākās kvalitātes augstumos
Tinto

Saistītie kāzu stāsti

Tinto vīna telpa ir ģimenes uzņēmums, kas jau kopš izveidošanās brīža 2010. gadā nemainīgi turpina saglabāt savu vietu Latvijas labāko restorānu top 25. Atrašanās blakus 1923. gadā celtajam kinoteātrim Splendid palace jebkuram gastronomiskajam vai galvu reibinošajam piedzīvojumam piešķirs patīkami vēsturisku nostaļģiju.

Tinto vadītājs Artūrs Bušs ir vīna entuziasts, kurš ieguvis savas zināšanas 15 gadu ilgā praksē dzērienu industrijā, kā arī WSET skolā Londonā. Artūrs palīdzēs Jums izvēlēties visinteresantāko vīnu un novadīs aizraujošas degustācijas.

Tinto ir arī viens no Rīgas pretimnākošākajiem restorāniem, kas elastīgi spēj pielāgoties ikviena apmeklētāja vēlmēm un dzīvesstilam. Neatkarīgi no tā, vai esi ienācis nobaudīt jaunai dienai iedrošinošas brokastis, lietišķas biznesa pusdienas, nelielu vīna pauzi pirms kino, nesteidzīgas vakariņas ar draugiem vai vēlies uzrīkot korporatīvu ballīti – Tinto būs sava uzdevuma un labākās kvalitātes augstumos.

Tinto ir lieli jaunumi – esam iemājojuši arī Liepājā, jaunajā, skaistajā Liepājas simbolā – Lielajā Dzintarā.

Paies laiks, kamēr mūs iepazīs liepājnieki un Liepājas viesi, bet jau tagad darbojamies pilnā sparā, piedāvājot gan brokastis, gan dienas pusdienas, launagu Lielā Dzintara pirmā stāva kafejnīcā un vēlās pusdienas vai vakariņas septītā stāva restorāna, kuram ir viens no īpašākajiem Liepājas panorāmas skatiem.

Tinto Liepājā piedāvā ne tikai izlasi ar lieliskajām tapām, zupām, salātiem, pamatēdieniem un desertiem,  bet arī labāko vīnu izlasi un Segafredo kafiju. Nāc ciemos arī uz Radio ielu 8, Liepājā.

Līgavām iesaka