theKika photography

Sajūtu un detaļu maģija
theKika photography
  • +371 26677815
    +371 2667****

Saistītie kāzu stāsti

thekikaphotography_logo

Hei! Mani sauc Kristiāna un es ticu sajūtu un detaļu maģijai. Kāzas ir vieni lieli un bezgala skaisti mīlestības svētki, un ar lielāko prieku metīšos lielajā sajūtu un emociju virpulī kopā ar pāri to izdzīvojot, piedzīvojot un galu galā – iemūžinot. Pievēršu uzmanību ne tikai dienas notikumiem, emocijām un sajūtām, bet ļoti lielu nozīmi piešķiru detaļu iemūžināšanai.

Man ir svarīgi būt ar pāri uz viena viļņa, lai dienas gaitā varam justies nepiespiesti un ļauties dienas norisei bez saspringuma.

Meklēju drosmīgus un atklātus pārus, kas nebaidās savu dienu izdzīvot skaisti un ir gatavi mesties kopīgos piedzīvojumos, pārkāpjot pāri tradīciju robežām un ļaujot savai iztēlei vaļu. Vienmēr esmu gatava arī izpalīdzēt ar idejām vai ieteikumiem, kā arī dienas gaitā piepalīdzēt ar dažādiem sīkumiem (piemēram piepūderēt līgavai degunu pirms fotosesijas vai pasniegt kabatlakatiņu asaru notraukšanai).

Pāra sajūtas un emocijas dienas garumā ir ļoti svarīga un neatņemama sastāvdaļa, tieši tādēļ aicinu pārus neaizmirst to izbaudīt un galvenais – būt pašiem sev! Tiekamies?

Līgavām iesaka