Sandals & Beaches Resorts

Jūsu kāzas paradīzē
Sandals & Beaches Resorts
  • +371 29478180
    +371 2947****

yyo

Vai doma par jāvārda teikšanu baltu smilšu pludmalē liek jūsu sirdīm pukstēt straujāk? Vai esat sapņojuši savu pirmo skūpstu jaunlaulāto statusā piedzīvot zem Karību saules, kamēr tirkīzzilā okeāna viļņu šalkas dejo, jūsu solījumu melodijas pavadītas? Ja šādas iedomājieties savas ideālās kāzas, ļaujiet šo sapni īstenot Sandals!

Savos pastāvēšanas, vairāk kā 35 gadu laikā, Sandals ir izveidojusies kā labākā luksusa viss iekļauts cenā viesnīcu ķēde Karību baseinā un pasaulē, saņemot prestižos apbalvojumus jau 20 gadus, kā arī kļuvusi līdere kāzu organizēšanā.

Sandals & Beaches deviņpadsmit  kūrorti atrodas septiņās Karību salās – Jamaikā, Sentlūsijā, Antigvā, Bahamās, Grenādā, Barbadosā un Tērksā & Kaikosā. Sandals – kūrorti tikai pāriem no 18 g.v., Beaches – ģimenēn ar bērniem un jebkuram atpūtniekam. Ideāla norises vieta romantiskām kāzām divatā, gan krāšņām svinībām kopā ar draugiem. Oficiāla laulību ceremonija – okeāna krastā, greznā kapellā uz ūdens, kūrorta saliņā vai baznīcā. Izvēlieties sev visspiemērotāko, vai pat dodieties ceļojumā uz divām salām, piemēram, kāzas svinot Barbadosā, bet medusmēnesi –  Grenādas salā!

Sandals uzticamā komanda rūpējas par jauno pāri, sākot no kāzu dokumentu sagatavošanas līdz smalkākai kāzu detaļai, aksesuāram un līgavas & līgavaiņa sapošanai, viņu īpašajai dienai!

Laulājaties pirmo reizi un bezmaksas, jeb iekļautā viesnīcas cenā kāzu tēmai Aisle to Isle, papildus saņemsiet speciālo piedāvājumu – atlaidi Premium Perks $1500 vērtībā individuālā kāzu dizaina veidošanai un medusmēneša atpūtai:

  • kāzu ceremonijas dekoram;
  • istabas kategorijas paaugstinājumam;
  • video;
  • fotogrāfiju paketei;
  • pludmales privātai lapenei;
  • vai PADI daivinga apmācībai;
  • kā arī romantiskām privātām vakariņām jūras krastā.

Sandals papildus piedāvā iedvesmojošas, elegantas deviņas dizaina kāzu tēmas Inspirations pēc individuālām jaunā pāra vēlmēm, veidojot savas īpašās kāzas, neatkārtojami un oriģināli!
Twilight Hour –  kāzas zem zvaigžņotās debess tiek organizētas vakara maģiskās romantikas mīļotājiem.

 

Jaunums! topošajam jaunajam pārim – Saderināšanās serviss palīdz realizēt bildināšanu īpaši romantiski un neaizmirstami.

Bet, ja jūs vēlaties nosvinēt kāzu jubileju, gadadienu vai teikt “jā” vārdu vēlreiz, šim īpašajam gadījumam Sandals piedāvā kāzu ceremoniju ReTie the Knot. Jūsu viesu skaits ir neierobežots!

Pēc skaistajiem svētkiem jūs varēsiet baudīt divvientulību romantiskajā medusmēneša numurā Love Nest Suite®, lutinot sevi ar privāto sulaiņa servisu Butler. Izbaudiet 16 pieczvaigžņu Global GourmetTM izcilos restorānus, izsmalcinātus ēdienus un dzērienus, dzirkstošas vakara programmas, neierobežotas iespējas ļauties aktīvai atpūtai ūdenī un uz sauszemes, ieskaitot niršanu ar akvalangu un golfu.

Neierobežots luksuss – viss iekļauts!

Līgavām iesaka