PUJENE

Kāzu avīzes, lielformāta plakāti, kāzu ielūgumi, svinību teksti un dizains
PUJENE
Foto: MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

pujene_logo-01

Zīmols PUJENE ir tā radītāju izsapņots sapnis par kvalitatīvām kāzu avīzēm, lielformāta plakātiem un svinību tekstiem. Mūsu moto ir: patiesi vārdi spēcīgos teikumos!

Mēs, divas pujenes, esam tikpat kā uzaugušas vienā puķu dobē, jo abas kopā studējām žurnālistiku un vairāk par visu mīlam rakstīt, aprakstīt, sarakstīt. Uzrakstīt mīlestību – tāds ir mūsu mērķis! Kvalitatīvi, emocijām un sajūtām piepildīti teksti – iepazīšanās stāsti, intervijas, apraksti, vēstules un oriģināli ielūgumu teksti. Kombinācijā ar pārliecinošu grafisko dizainu, teksti uzplaukst kā pujene un apbur ikvienu, kas tos lasa.

Mēs pārdodam mīlestību tekstos. Intervējam pāri, sazināmies ar kāzu viesiem, izvaicājam draugus par kopīgi piedzīvoto, zvanām omēm, māsīcām un krustmātēm, lai noskaidrotu pēc iespējas vairāk un interesantākas ziņas par jauno pāri. Tā nav tikai avīze, kas uzdrukāta uz papīra, tā ir sajūtu un atmiņu klade, kas kā labs vīns ar gadiem kļūst tikai vērtīgāks.

PUJENE piedāvā gan dažāda formāta kāzu avīzes, gan līdz šim neredzētu avīzes versiju – lielizmēra plakātus, kas printēti uz putukartona plāksnēm. Lielformāta plakāts satura ziņā ir līdzvērtīgs avīzei. Vienā komplektā parasti ietilpst vairāki plakāti un katrs no tiem veidots kā atsevišķa avīzes lapa ar savu tematiku – lielā intervija ar pāri, viesu novēlējumi, atmiņas, fotokolāža u.c. Reizēm pāri izvēlas tikai vienu atsevišķu plakātu – pāra iepazīšanās stāstu, kas kombinēts ar bildēm. Izstādīti uz molbertiem, tie ne tikai saturiski, bet arī vizuāli papildina kāzu dizainu. Turklāt plakāts ir mobils, tam var ērti mainīt lokācijas vietu, kas ir īpaši svarīgi brīžos, kad jāizdomā aktivitāte viesu izklaidei.

Mēs ticam, ka īsti un no sirds nākuši vārdi ir viena no skaistākajām dāvanām ikvienos svētkos!

Šajā sezonā zīmolam Pujene tapusi arī lielformāta plakātu sērija ar laimīgām tekstu rindām un Pujenes radītāju autortekstiem. Plakātu dizains veidots trīs dažādās tematikās – botānika, puķu dārzs un akvarelis. Katrā tematikā ietilpst pieci, savstarpēji saistīti plakāti. Tos iespējams iznomāt vai iegādāties pilnā vai daļējā komplektācijā.

Līgavām iesaka