NOMĀ KRĒSLUS

Klasisku un modernu krēslu noma
NOMĀ KRĒSLUS

Mēs uzskatām, ka svētkos katrai detaļai ir īpaša nozīme, jo tieši detaļu kopums veido pasākuma noskaņu, auru un individuālu vizuālo noformējumu.

Mēs piedāvājam krēslus līgavām, kuras iemīļojušas klasiku, gan arī līgavām, kuras meklē jaunas tendences un nebaidās no ektravagantāka risinājuma.

Parūpēsimies arī par piegādi, lai īpašo dienu līgavas varētu izbaudīt uz visiem 100%.

LUIS GHOST krēsli

Cena 5  € +PVN

Viegls, gaisīgs, svinīgs un mūsdienās ļoti aktuāls noformējums svētkiem. Modeļa formas pamatlīnija ir gadsimtiem veca, tomēr Filips Starks to ir iemiesojis mūsdienīgā materiālā, un šodien šīs antīkās tendences modernizējums ir viens no slavenākajiem Kartell izstrādājumiem. Luis Ghost krēsli būs piemēroti gan kāzām, gan korporatīvajiem pasākumiem.

CHIAVARI krēsli

Cena 5  € +PVN (cenā iekļauts balts auduma spilventiņš)

Chiavari krēsli mūsdienās jau kļuvuši par īstu klasiku jebkurām svinībām. Elegants, svinīgs un ļoti moderns risinājums, lai jūsu svētkus padarītu neaizmirstamus. Chiavari krēsliem ir vēl kāda lieliska priekšrocība – tie izskatīsies perfekti arī bez krēslu pārvalkiem, bet ja ir vēlme tos pieskaņot kāzu krāsai vai tēmai, lielisks risinājums būs ziedu dekori, kurus ļoti viegli būs piestiprināt pie krēsla.

Krēslus iespējams apskatīt Blaumaņa ielā, 32, Rīgā.

Līgavām iesaka