Mārtiņa Burbuļi – LIELI ziepju burbuļi tavās kāzās!

Spilgta un aizraujoša lielo ziepju burbuļu atrakcija kopā ar MĀRTIŅA BURBUĻIEM!
Mārtiņa Burbuļi – LIELI ziepju burbuļi tavās kāzās!
  • +371 25954248
    +371 2595****

Kur kāzas un svinības, tur līdzās, dzirkstoša dzēriena burbuļiem, lieliski iederas arī lielu ziepju burbuļu radīšanas prieks kopā ar Mārtiņa Burbuļiem!

Mūsu galvenā doma – pamēģināt pašam ir daudz interesantāk nekā vērot no malas. Tieši tāpēc piedāvājam lielo ziepju burbuļu atrakciju, kuras laikā burbuļu radīšanas prieks pieejams ikvienam dalībniekam. Mūsu burbuļu rīki ir viegli un ērti lietojami ikvienā vecumā!

Burbuļu atrakciju iespejams izmantot gan kā izklaidi viesiem, gaidot Jaunā pāra un vedēju ierašanos, gan kā kopīgu un relaksētu aktivitāti, gan arī kā lielisku fonu un aksesuāru jaunajam pārim kāzu fotosesijā.

Visērtāk burbuļošanas atrakciju izbaudīt brīvā dabā, taču, ja laika apstākļi ir nepiemēroti izklaidei zaļumos, tikpat jautrus burbuļu priekus varam noorganizēt arī telpās. Turklāt tikai telpās ir iespējams katram pašam nokļūt lielā burbuļa iekšpusē!

Papildus iepriekšminētajam, labprāt piedāvājam visu burbuļošanai nepieciešamo iznomāt. Nomas saņemšanas brīdī izstāstīsim un parādīsim kā rīkoties ar inventāru, un pieredze liecina, ka bez burbuļiem vēl neviens nav palicis!
Esam elastīgi un atsaucīgi, tādēļ labprāt sadarbojamies gan ar vedējiem, gan kāzu organizatoriem.

Plānojot kāzu izklaides, atcerieties par Mārtiņa Burbuļiem! 😉

Līgavām iesaka