Māris Pīlācis

Sirsnība, ģimeniskums un dzīvespriecīgs radošums
Māris Pīlācis
  • +371 26622888
    +371 2662****

Saistītie kāzu stāsti

Māris ir vadītājs, kurš vienlaicīgi ir redzams svētku radīšanas priekšgalā, gan arī īstajā brīdī kļūst nemanāms, kad laiks izpausties viesiem. Sirsnības un ģimeniskuma radītājs.

Māris piedāvā ne tikai vadīt kāzu vakara daļu, bet arī kāzu ceremoniju un mičošanas rituālu latviskās tradīcijās, ko īpaši apguvis un tam pieiet ar dvēselisku nopietnību.

Māris jau no pirmās minūtes uzņemas atbildību par kāzu norises gaitu – saskaņojas gan ar mielasta gatavotājiem, gan mūziķiem, lai viss notiktu raiti un īstajā mirklī. Svētki viesiem ir jābauda, nevis jauztraucās, tāpēc Māris kā vakara vadītājs parūpējas par visām tehniskajām niansēm.

Vakara aktivitātes Mārim ir radošas un tādas, kas ne tikai liek viesiem gardi smieties, bet arī izpaust savus slēptos talantus.

Mičošanas rituāls Mārim ir svarīga kāzu sastāvdaļa, jo tieši tad – rituālā ugunskura ielokā, maģiskā noskaņā, patiesi savienojas jaunā pāra dvēseles vienā veselā.

Pasākumus vada latviešu, krievu, angļu un nedaudz vācu valodās.

Atsauksmes:

  • Māris vadīja mūsu kāzu ceremoniju un svinības tikai 20 viesiem – dažādu vecumu un interešu cilvēkiem. Taču emocionāli skaistāku ceremoniju nespēju iedomāties. Visa diena bija kas īpašs gan mums, kā jaunajam pārim, gan katram no viesiem. No sirds iesaku Māri kā kāzu vadītāju! Nav vārdos izstāstāms, cik īpašu mičošanu viņš novadīja, cik ļoti aizkustināja ceremonijā, cik daudz prieka un jautrības bija spēlēs un vakara noslēguma dejās, ko pats iemācīja un novadīja. Lielākoties, mūsu diena bija tik īpaša, pateicoties Mārim. Esam pārliecināti, ka Māris tikpat fantastiski novadītu gan kāzas, gan sporta spēles, gan koncertus, gan jebko citu, kur vien vajadzīgs sirsnīgs, inteliģents, jautrs un izdomas bagāts vadītājs. (Gita un Andris)

  • Māris ir tāds kā hameleons, kas mums viņā ļoti patika. Kad satikām dzīvē, viņš ļoti ātri nolasīja mūs. Saprata, ko no viņa sagaidām un izpildīja to dzīvē 10x jaudīgāk nekā domājām. Māris vadīja mūsu netradicionālo kāzu ceremoniju un mičošanu, kurā viņš spēlēja čakrafona skaistās melodijas, kura vibrācijās visi ieaijājās. Ceremonijā viesiem asaras mijās ar smiekliem, ceremonija bija interesanta un baudāma visiem. Māris mūs pārsteidza kā čalis var vadīt vienā dienā moču saieta ballīti un otrā novadīt tik garīgi saturīgas un emocionāli bagātas kāzas. Paldies tev, Māri! (Līga un Ēriks)

  • Mēs zinājām, ka savai kāzu ceremonijai negribam neko saistītu ar baznīcu. Protams, arī dzimtsarakstu nodaļa gluži nebija pirmā izvēle. Tā nu caur dažām rekomendācijām nonācām līdz Mārim, par ko šobrīd esam ļoti priecīgi, jo noteikti rekomendējam viņu arī tālāk. Māra runa ceremonijā bija ļoti plūstoša, nesamāksloti sirsnīga un patiesa. Arī ar ekstrēmām (priekš kāzu ceremonijas) situācijām Māris lieliski tika galā 😀 Lai arī Māris vadīja tikai kāzu ceremoniju, esmu pārliecināts, ka viņam izdotos izcili novadīt visu pasākumu. (Liene un Mārcis)

 

Līgavām iesaka