Mareks Šteins

Emocijas, mirkļi un vienkāršība
Mareks Šteins
  • +371 29355922
    +371 2935****

Saistītie kāzu stāsti

“Esmu fotogrāfs un, šķiet, dzīvoju ar kameru rokās. Brīvajā laikā bildēju savus bērnus, ceļojumu mirkļus un dažādus dabas brīnumus. Darba laikā tās ir kāzas, kā arī portreti, mode un skaisti interjeri.

Kāzas cenšos fotografēt vienkārši un tai pat laikā neko nepalaist garām. Ļauju kāzu dienai ritēt savu gaitu, bildēju reportāžas stilā, tā teikt, no maliņas. Esmu par dabiskām bildēm un patiesām emocijām, kā arī par skaistu gaismu un nepozētiem mirkļiem. Ļauju jaunajam pārim būt kopā, čubināties un nesteidzīgi baudīt vienam otru.

Fotosesijas laikā, protams, esmu gatavs pārim arī pačukstēt priekšā, ko un kā labāk darīt. Katru fotosesiju vēlos padarīt par patīkamu piedzīvojumu, ko cilvēki atcerēsies vēl ilgi. Ticu, ka fotogrāfam, izmantojot gaismu un kompozīcijas paņēmienus, jāprot radīt unikālas bildes praktiski jebkurā vietā.

Zakss vai baznīca, vecpilsēta vai Kurzemes jūrmala, es izbaudu katru kāzu dienu no jauna. Es, kā fotogrāfs, cenšos sadraudzēties ar katru pāri, lai labāk spētu ieraudzīt viņiem tik svarīgos mirkļus visas dienas garumā. Lai tas izdotos, noteikti vajadzētu saskrieties jau iepriekš, iepazīties un varbūt pat uztaisīt nelielu pirmskāzu fotosesiju. Tā pāris spēs labāk justies fotogrāfa un kameras priekšā, un fotogrāfs – spēs radīt vēl patīkamākus brīžus arī kāzu fotosesijā.

Katram pārim ir savs īpašs stāsts un, manuprāt, katram pārim arī vajadzētu svinēt savu kāzu dienu sev īpašā un mīļā veidā. Novēlu visiem pāriem izbaudīt katru mirkli savā skaistajā dienā un atrast savu īsto kāzu fotogrāfu.”

Līgavām iesaka