MAISON LARU

Izsmalcināts stils jūsu mājoklim
MAISON LARU

Dzīves stila salonā MAISON LARU atradīsiet skaistas dāvanas vecākiem un vedējiem. Salons piedāvā arī unikālu iespēju izveidot savu dāvanu sarakstu – pasaulē sen atzītu tradīciju – wedding registry, kas atvieglos izvēles procesu viesiem un jaunais pāris saņems kāroto.

MAISON LARU ir iespējams pasūtīt personalizētas dāvanas, piemēram, emaljētas lādītes ar jaunā pāra monogrammu vai aproču pogas ar vīra iniciāļiem, kā arī kristāla, sudraba traukus ar gravējumu. Jūsu izvēlētās dāvanas salonā arī gaumīgi iesaiņos.

Salons piedāvā unikālu un eklektisku sortimentu ar priekšmetiem, kas paredzēti mājoklim un skaistam galda klājumam. Galda piederumi, porcelāna trauki, kristāla glāzes, vāzes, sveces un svečturi – katra lieta ar personību. Veikala īpašniece, smeļoties iedvesmu no Eiropas labākajiem trauku un interjera priekšmetu veikaliem un iepazīstot pasaules atpazīstamāko zīmolu piedāvājumu izstādēs Parīzē un Frankfurtē, personīgi izvēlējusies katru lietu, kas pieejama veikalā. Būtisks faktors, izvēloties preces veikalam, lai katra lieta būtu ar savu stāstu – vai tā būtu svece, kas tapusi no dabīgiem materiāliem ģimenes uzņēmumā Anglijā, vai krūzīte, kuras dizainu radījis Christian Lacroix modes nams, – ikviens priekšmets ir ar kaut ko īpašs!

Zīmolu vidū ir franču Guy Degrenne, kā produkcija apskatāma arī Ņujorkas Modernās mākslas muzejā, Britu karaļnama novērtētais Halcyon Days un Robert Welch, Vista Alegre, kas sadarbojas ar starptautiska mēroga dizaineriem, lai veidotu unikālu un tikai sev raksturīgu dizainu, kā arī citi pasaulē atzīti zīmoli.

Nāc un izvēlies savu dāvanu MAISON LARU!

Sīkāka informācija par dāvanu saraksta izveidi un personalizētām dāvanām pieejama salonā un mājas lapā www.maisonlaru.com

Līgavām iesaka