LIBAVA

Ekskluzīva svinību vieta vēju pilsētā
LIBAVA

Saistītie kāzu stāsti

Restorāns Libava atrodas vietā, kur satiekas jūra ar Liepājas ezeru, pašā Tirdzniecības kanāla malā – atpūtas centra Libava ēkā.

Izsenis, tagadējajās restorāna telpās  bijis krogs Pie melnās bumbas, kurā lielākoties lustējušies zvejnieki pēc veiksmīgas zvejas. Pie ēkas bija arī zivju tirgus, kur loms tika tirgots tieši no laivām. Saglabājot tradīcijas, restorānā jūras tēma dominē gan interjerā, gan ēdienkartē.

Ikdienā restorāns piedāvā baudīt plašu zivju ēdienu izlasi, kā arī  izsmalcinātus  gaļas un veģetāros ēdienus. Katru darba dienu piedāvājam sātīgas biznesa pusdienas. Restorānā vienlaicīgi iespējams baudīt maltīti līdz 24 personām.

Restorāns Libava būs lieliska vieta nelielām svinībām, izmantojot gan mājīgās restorāna telpas, gan brīnišķīgo vasaras terasi, kur vērojot saulrietu un ļaujoties vēja plūsmām, jums būs iespēja baudīt neaizmirstamu vakaru!

Restorāna pavāru gatavotais ēdiens rotās jūsu svētku galdu un satricinās pat vislielākā skeptiķa garšas kārpiņas. Profesionāļu komanda izstrādās īpaši jūsu gaumei, filozofiskai nostājai un vēlmēm atbilstošu svētku ēdienkarti, un nodrošinās izcilu servisu. Svētku maltīti nodrošināsim jebkurā no atpūtas centra Libava telpām. Atpūtas centra lielajā zālē iespējams rīkot svinības līdz pat 150 viesiem.

Pie restorāna  ērti piekļūt ne tikai ar auto, bet arī ar ūdenstransportu, jo atpūtas centra teritorija ir aprīkota ar ūdens transportlīdzekļu  piestātni.

Priecāsimies tikties ar jums klātienē pie kafijas tases, lai atklātu mūsu nebeidzamās iespējas!

Attālums līdz Rīgai: 210km.

Līgavām iesaka