LA NOVIA COUTURE

Kāzu kleitu un vakarkleitu salons
LA NOVIA COUTURE

Saistītie kāzu stāsti

Darba laiks: P. – pieraksts; O.11-18; T.11-18; C.11-18; P.11-18; S.11-17; Sv.-.

Kompānija La novia couture ir spāņu kāzu modes zīmola – visu līgavu sapnis – ROSA CLARA GROUP (Spānija), itāļu kāzu kleitu ražotāja NICOLE FASHION GROUP (kura galvenā mītne atrodas Milānā) un greznā amerikāņu kāzu tērpu zīmola ENZOANI oficiālais tirdzniecības pārstāvis Baltijas valstīs. Izstādē Lielbritānijā kāzu modes zīmols ENZOANI tika apbalvots ar “Labākā luksus klases kāzu kleitu ražotāja 2014” titulu par kolekciju sadarbībā ar BADGLEY MISCHKA. 

Papildus kāzu kleitām La novia couture piedāvā arī vakartērpu kolekciju, kuras spilgtākie zīmoli ir greznā Rosa Clara Two, elegantā Aire Fiesta un izsmalcinātā Couture Club.

Salonā tiek piedāvāts arī plašs kāzu aksesuāru klāsts – plīvuri, cimdi, bižutērija, somiņas, gredzenu spilventiņi, kāju lentas, kā arī kāzu apavi Nina Fiarucci un Pink Paradox London.

LA NOVIA 2020

La Novia 2020 ir kāzu kleitu kolekcija, kas izsaka dzirkstošās saules gaismas sajūtu un dabas krāsu bagātību. Kopā ar romantiskiem tērpiem kolekcijā harmoniski savijas boho stila elementi, kas ir īpaši populāri 2019./2020.gada sezonā. Jaunā zīmola La Novia kolekcijā jūs noteikti jutīsiet viegla Monē un Renuāra mākslas koncepcijas pieskārienu. Kolekcija ir gaisīga ar saulainu noskaņu un rada viegluma, bezsvara un svētku sajūtu.

GIOVANNA ALESSANDRO 2019

logo22-1 (1)

BLUE BY ENZOANI 2019

ROSA CLARA TWO

AIRE BARCELONA

BEAUTIFUL BY ENZOANI 2019

AURORA

SHOES NINA FIARUCCI

SHOES PINK PARADOX

MANZETTI SIGNIFICO

Līgavām iesaka