InfinityRoze.lv

Lieliska dāvana visās dzīves situācijās!
InfinityRoze.lv

Infinity Roze kompānijas vizīkarte – ir laba kvalitāte. Mūsu rozes ir rūpīgi audzētas un atlasītas Ekvadoras plantācijās speciāli mūsu kompānijai, jo mēs izmantojam tikai kvalitātivāko produktu.

Infinity Roze – tā nav imitācija no tekstila vai papīra. Tā nav sausa surogāta plastmasa. Tas ir visoriģinālākais dzīvais zieds, kurš saglabā savu ārējo izskatu 2-5 gadu garumā, tas ir 400 x vairāk nekā parasto nenogrieztu ziedu dzīves ilgums. Šī laika garumā rozes saglabā savas taktīlās īpašības, skaistumu un krāsu.

Mūsu sortimentā ir pieejami 3 izmēri – S, M un L. Katram izmēram ir 10 krāsas.
Mūžīgo ziedu radīšanas tehnika saucās par stabilizāciju. Vispirms no svaigiem ziediem tiek iztvaicēts mitrums, kas pēc tam tiek aizvietots ar glicerīnu. Šūnu līmenī tas palēnina zieda reģenerācijas procesu un pilnībā apstādina fotosintēzi.

Roze kolbā – tā ir cienīga dāvana jebkuros svētkos, kā arī dekoratīvais objekts, kas harmoniski iederēsies jebkurā interjerā. Mūsu rozes ir izveidotas pēc Skaistule un Briesmonis pasakas motīva. Saņemot šādu dāvanu, jebkura sieviete jutīsies kā princese!

Darba laiks:
Pr – Pk 10:00-21:00
St – Sv 10:00-18:00

Līgavām iesaka