GOLDTIME

Juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikals
GOLDTIME

GOLDTIME ir juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikals, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes juvelierizstrādājumu un pulksteņu klāstu, gan no pasules slaveniem modes zīmoliem, gan no klasiskā piedāvājuma.

Mēs pievēršam lielu nozīmi mūsu plašajam sortimentam, lai ikviens varētu atrast ko skaistu un piemērotu, vai tas būtu moderns rokas pulkstenis, klasiska zelta ķēdīte vai sudraba auskaru  pāris, iedvesmots no jaunākajām juvelierizstrādājumu tendencēm. Līgavām īpaši piemērota ir sudraba rotaslietu kolekcija ar pērlēm, kubisko cirkoniju vai pusdārgakmeņiem, kā – rozā kvarcs, ametists, topāzs vai kāds cits no mīlestības un laimes akmeņiem.

Tāpat mēs piedāvājam daudzus slavenus pulksteņu un juvelierizstrādājumu zīmolus – tostarp Michael Kors, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Marc Jacobs, Fossil, Skagen, Ti Sento, Nomination uc. Tāpat jūs atradīsiet arī izsmalcinātus Swiss Made pulksteņu zīmolus, piemēram, TAG Heuer, Raymond Weil, CERTINA un vēl daudz ko citu.

Mūsu profesionālais un pretimnākošais personāls ir vienmēr gatavs sniegt jums padomu un palīdzēt izvēlēties piemērotus juvelierizstrādājumus vai pulksteni, kas lieliski papildinās jūsu tēlu vai būs īpaša dāvana īpašiem cilvēkiem.

GOLDTIME liek Tev mirdzēt!

Līgavām iesaka