GASTRONOME

Izsmalcināti, garšīgi un radoši
GASTRONOME

Gastronome komanda rīko vienus no labākajiem kāzu banketiem Rīgā. Mums ir viss, lai padarītu jūsu svētkus spilgtus un neaizmirstamus! Mēs piedāvājam pakalpojumus atbilstoši jūs vēlmēm –  mazas un demokrātiskas, grandiozas un elegantas svinības, mums pieejami augstākās klases pavāri, konditori un vīnzinis, visplašākā ēdienu izvēle, kas spēj pārsteigt pat  pašus izlutinātākos gardēžus, fantastiski garšīgas, radošas tortes un bagāta vīnu izvēle.

Mūsu profesionāļu komanda parūpēsies par jūsu skaistajiem galdiem tā kā vēl neviens to nav darījis. Jaunajam pārim un viesiem būs iespēja pavadīt laiku  pēc saviem ieskatiem, jo galda rūpes nokārtos Gastronome komanda. Visiem būs iespēja nogaršot izsmalcinātas un garšīgas delikateses.

Jebkura vēlme, kāda jums rodas, Gastronome komanda par to parūpēsies – makarūni, melnie ikri, krabji, kanape, fuagra, austeres, konjaks, šampanietis. Viss ko vēlēsities, mēs to sagādāsim.

Jūs varat pasūtīt jau gatavus ēdienus, gan arī vienoties, ka Gastronome pavāri pagatavos tos jūsu acu priekšā. Vasaras pasākumiem var iznomāt grilu. Var izklaidēt viesus ar dažādu austeru un zivju šķirņu degustācijām, kā arī ar Gastronome šefpavāra Jevgēņija Ponomarjova meistarklasēm un izsmalcināto ēdienu pagatavošanas šovu.

Mūsu laipnie un pieredzējušie viesmīļi un bārmeņi parūpēsies, lai jums patīkami un gaiši svētki.

Pasūtīt banketu vēlams ne vēlāk kā 7 dienas iepriekš.

Pasūtot banketu ar mūziku, izklaides programmu un zāles īri – vismaz 30 dienas iepriekš.

Līgavām iesaka