Family Restaurant & Hotel – IRBĒNI

Stiklota terase priežu meža ielokā
Family Restaurant & Hotel - IRBĒNI

Priežu meža ielokā, klusā nomalē starp straujo Rīgu un mierpilno Jūrmalu jau vairāk kā 20 gadus, soli pa solim veidots un ģimenes izlolots, atrodas atpūtas komplekss Irbēni. 

Aicinām tik svarīgo dzīves notikumu svinēt mūsu iestiklotajā terasē ar pārdomāto dizainu un masīvkoka konstrukcijām. Terases iestiklotās sienas ir pilnībā atveramas, lai skaistā, vasarīgā dienā to pārņemtu aiz loga esošā priežu meža svaigais gaiss. Terase atrodas viesu nama pirmajā stāvā un ir savienota ar plašu svētku zāli, kur pie lielākām viesībām var organizēt dejas, uzkodu galdu, foto stūrīti vai citas aktivitātes.

Ēdināšana:

Kopš 1998.gada uzņēmuma veiksmīgās izaugsmes pamatā ir gardi ēdieni, kad neliela miliču būdiņa Liepājas šosejas malā tika pārbūvēta par nelielu kafejnīcu. Šobrīd esam izauguši par restorānu ar modernu dizainu, gardu ēdienkarti un 12 profesionālu pavāru komandu, kas jūsu svētkos nodrošinās visgardākos ēdienus.

Nakšņošana:

Mēs lepojamies ar sava jaunuzceltā viesu nama Irbēni veiksmīgo darbību, ko atzinīgi ir novērtējuši mūsu klienti booking.com liekot Irbēniem vidējo atzīmi 8,8 no 10.

Trīspadsmit siltā un mūsdienīgā interjerā veidotos numuriņos varam ērti izguldīt 35 personas.

Aktīvajai atpūtai:

Piepūšamās atrakcijas, mūsdienīgs bērnu laukums, skvoša laukums, galda tenisa laukums, go-karti, velosipēdi, x-box videospēļu konsoles – varbūt tieši kāda no šīm Irbēnu piedāvātajām atrakcijām būs piemērota, lai izklaidētu mazākus vai lielākus viesus.

SPA komplekss:

Neapstājamies attīstībā un raitiem soļiem, ar Pierīgas partnerības un Lauku atbalsta dienesta sniegto atbalstu, plānojam uz 2020.gada vasaras sezonu atklāt SPA kompeksu ar divām pirtīm, baseinu un džakuzi, un atsevišķu atpūtas terasi.

Līgavām iesaka