ELITE TENT

Mēbeļu un aprīkojuma noma iekštelpām un brīvdabas apstākļiem
ELITE TENT

Vairākus gadus mēs gādājam par lieliem un maziem sarīkojumiem nepieciešamo aprīkojumu. Izīrējot teltis, mēbeles un pasākumu aprīkojumu, esam sadarbojušies ar Latvijas lielākajām pasākumu rīkotāju organizācijām, un mūsu apmierināto klientu vidū ir SEB un Nordea bankas, LMT, kā arī mazāki uzņēmumi, kolektīvi un privāti klienti. Visdrīzāk arī jūs esat uzturējušies mūsu teltīs un sēdējuši uz mūsu mēbelēm Rīgas, Siguldas, Jelgavas, Liepājas un citu Latvijas pilsētu svētkos, gadatirgos, kultūras un sporta sarīkojumos vai kāzās. Mūsu teltis ir gādājušas par mājīgiem apstākļiem kā jūras krastā un meža ielokā, tā uz salas vai stadionā.

Mēs izīrējam ne tikai teltis un mēbeles lietošanai brīvdabas apstākļos, bet arī mēbeles un aprīkojumu iekštelpās rīkotiem saietiem. Esam parūpējušies par klientu labsajūtu arī Latvijas mainīgajos klimatiskajos apstākļos, un šim nolūkam piedāvājam nomāt āra sildītājus.

Iesakām izmantot mūsu pasākumu aprīkojumu arī mazās korporatīvās vai mājas ballītēs, salidojumos un bērnu svētkos, jo mēs gādājam arī par klientam vēlamo pasākuma atmosfēru, noformējot notikuma vietu ar ziediem un dažādiem aksesuāriem. Sadarbībā ar partneriem piedāvājam arī tieši jūsu pasākumam piemērotu apgaismojumu.

Mūsu puiši nodrošina laicīgu pasūtīto telšu, mēbeļu un svētku aprīkojuma piegādi, raitu un apkārtējiem netraucējošu uzstādīšanu un novākšanu visā Latvijas teritorijā.

Pats galvenais – mēs protam vienoties ar klientu, lai maksimāli labi apmierinātu vēlmes. Jautājiet, un mēs atbildēsim, un vienosimies arī par cenu! Jums atliek tikai sazināties ar mums!

Līgavām iesaka