Dome zivju restorāns

Smalkas kāzu svinības Vecrīgas jumta terasē
Dome zivju restorāns

Saistītie kāzu stāsti

Zivju restorāns Dome ir eleganta vieta pašā Vecrīgas sirdī, kura pārsteigs pat visizsmalcinātāko gardēdi!

Zivju restorāna ēdiena garšas noslēpums ir Baltijas jūras zivis un svaigu vietējo zemnieku sastāvdaļas pagatavotas pēc augstākiem kulinārijas standartiem, par ko rūpējas šefpavārs Kristaps Sīlis.

Restorāns apbur ar patīkamu atmosfēru, gardu maltīti, laipnu, uzmanīgu un rūpīgu apkalpošanu. Šo baudījumu papildina izsmalcināta vīnu izlase ar pirmklasīgu šampaniešu, smalku baltvīnu un aromātisku sarkanvīnu izvēli! Restorāna dizains ar tā gaišo un vieglo interjeru, eleganto gaisotni un viesmīlīgo personālu būs ideāli piemērots  smalkām kāzu svinībām šaurajā ģimenes lokā.

Mūsu mājīgais, velvju ieskautais restorāns darbojas jau kopš 2009. gada, un tā reputāciju vispirmām kārtām veido izcilie zivju ēdieni, kas papildināti ar rūpīgi atlasītām sezonālām sastāvdaļām. Dome zivju restorāns ir vienīgais Rīgā, kuram zivis piegādā mazās zivju audzētavas un arī paši zvejnieki – piemēram, reizi nedēļā svaigas zivis tiek vestas no 200 km attālās Pāvilostas Latvijas rietumu piekrastē.

Šefpavārs Kristaps Sīlis, kurš, līdzās darba pieredzei vairākos no Rīgas labākajiem restorāniem, ir stažējies arī vairākkārt par pasaules labāko restorānu atzītajā Noma Kopenhāgenā un ievērojamā britu šefpavāra Toma Eikensa restorānā Londonā. Kristapam patīk skaidras, izteiktas, sabalansētas garšas un ēdiena ziņā viņš sevi nekad neierobežo un ir gatavs pārsteigt viesus. Viņš ir pārliecināts, ka katram restorāna apmeklējumam jākļūst par brīnišķīgu sajūtu piedzīvojumu, kuram ļaujoties, var pilnībā izbaudīt dzīves burvīgo garšu buķeti.

Vasaras sezonā viesiem ir atvērta neliela terase uz senas savrupmājas jumta. No šejienes paveras krāšņs skats uz Doma baznīcas torni un Rīgas vēsturisko centru. Terasē ir tikai 16 vietas, tādēļ tā ir ideāli piemērota klusām privātām kāzu svinībām.

Darba laiks: darba dienās no 7:00 – 23:00, brīvdienās no 8:00 – 23:00 

Terases darba laiks (maijs/septembris) no 12:00 – 23:00

PERSONU SKAITS:
28 personas (restorāns)/ 16 personas (vasaras jumta terase)

PAPILDUS:

  • A’la сarte šampanieša brokastis
  • VIP pasākumi/banketi
  • Izbraukuma ēdināšana un banketi

*Bezmaksas WiFi internets un Valetparking restorāna viesiem.

 

Līgavām iesaka