Boutique Hotel Roze

Noslēpumainais dārzs Baltijas jūras krastā
Boutique Hotel Roze
Viesu skaits: 100
Guļvietu skaits: 50
Līdz Rīgai/km: 218

1

Boutique Hotel Roze ir saglabāta unikāla 20. gadsimta sākuma atmosfēra un stils. Izrotāti griesti, apgleznotas sienas, vitrāžas – tas viss uzbur īpašu un unikālu viesnīcas atmosfēru. Jūsu kāzu ceremonija notiks pašā viesnīcas dvēselē – noslēpumainajā dārzā, kas ir apvīts pasakainu krāsu ziedos un kuplajos zaļumos. Tas apburs ikvienu ar savu eleganci un īpašo atmosfēru. Galvenā dārza burvība ir tā, ka mīlestības solījumu viens otram varēsiet dot jūras viļņu šalku pavadībā, jo viesnīca atrodas tikai 100 soļu attālumā no pludmales.

Boutique Hotel Roze ir vienīgā viesnīca Liepājā, kura atrodas piejūras zonas parkā. Tiek piedāvāts vesels komplekss, kur jūs varēsiet izvēlēties vai apmesties numuriņos, luksusa vai daudzistabu apartamentos, tostarp ar izolētu ieeju, garāžu vai verandu. Visas ēkas, kurās atrodas numuri, ir jūgendstila laikmeta vēsturiskais un kultūras mantojums. Viesnīcas kuplais un smaržīgais dārzs ar elegantu koka nojumi var uzņemt no 30 viesiem (zem nojumes) līdz 100 viesiem (sēdvietas zem atklātām debesīm vai īpaši uzstādītās nojumes).

Boutique Hotel Roze dod iespēju jaunlaulātajiem pilnībā izbaudīt savu īpašo dienu. Grezni luksusa klases numuriņi ar pasakainām terasēm būs lieliska fotosesijas vieta, kurā līgava savā kāzu rītã varēs pucēties un gatavoties, baudot šampanieša glāzi tuvāko draudzeņu sabiedrībā. Tāpat jaunlaulātajiem tiek piedāvāts grezns luksusa klases numurs, kurā tiks uzburta atmosfēra ar skaistiem ziediem, rožlapiņām un dzirkstošā vīna pudeli. Savas ģimenes dzīves pirmo rītu jaunlaulātie varēs sākt ar romantiskām brokastīm numuriņā. Protams, viesnīca sagatavos vēl dažādus citus pārsteigumus un patīkamas atlaides jaunlaulātajiem.

Boutique Hotel Roze jūs nodrošinās ar gardām uzkodām un dzērieniem svinīgam furšetam dārzā, kā arī ar izsmalcinātiem karstajiem ēdieniem, saldumiem un  elegantu kāzu torti lielajām svinībām dārzā. Lieliska ideja ir dārza vai barbekjū ballīte kāzu otrajā dienā, kur viesnīca piedāvā dārza grilu īri. Taču, ja jaunlaulātajiem ir vēlēšanās pabūt divatā, tad varam piedāvāt romantisku pikniku – mīksta sedziņa, grozs ar augļiem un tikko ceptiem kruasāniem, kā arī dzirkstošā vīna pudele radīs īpašu atmosfēru. Tāpat mūsu dārzs ir kļuvis par iecienītu vietu elegantām vecmeitu ballītēm. Boutique Hotel Roze atrodas dažu minūšu gājienā no Baltijas jūras, kas ir izslavēta ar savām daudzajām smalko smilšu pludmalēm. Tāpēc viens no pasakainajiem Liepājas saulrietiem būs lielisks papildinājums maģiskās atmosfēras radīšanai.

Boutique Hotel Roze – elegance un mājīgums pašā Liepājas sirdī.

Līgavām iesaka