AMELII

Meet your dress
AMELII

Saistītie kāzu stāsti

 

Mūsu līgava ir mūsdienīga līgava.

Kāzu dizaina studija Amelii piedāvā Latvijā radītas kāzu kleitas.

Katra kleita ir roku darbs un tiek radīta ar neizsakāmu rūpību un precizitāti.

Mūsu kleitas raksturo vieglums un elegance, kas savijas boho un vintage stilā, kuri līgavai ļauj justies sievišķīgai un neatkārtojamai.

Amelii kleitās cenšas izcelt katras sievietes individualitāti un personību.

Ar lielāko prieku, es un manas burvīgās Fejas, palīdzēs izvēlēties un piemeklēt tieši jums atbilstošu kāzu kleitu.

Lai sapņi pārtop realitātē!

-Ieva

Dabas iedvesmotas kāzu kleitas neatkārtojamām līgavām! Kāzu kleitu dizaina studijā Amelii katra kleita tiek radīta ar neatkārtojamu precizitāti un mīlestību. Izvēloties mūs, jūs varat būt droša, ka atradīsiet savu sapņu kleitu Amelii mājīgajās telpās.

Ja meklējat kleitu, kura nav tradicionāli balta, esiet laipni gaidīta! Amelii piedāvā plaša klāsta kāzu kleitas dažādos bēšīgajos un krēmkrāsas toņos, kuri ar katru gadu kļūst arvien populārāki un būs lieliska alternatīva baltajai kāzu kleitai.

Mūsu radītās kleitas ir vieglas, ļauj jūsu ķermenim elpot un tajās ir ērti pārvietoties. Iedvesmotas no dabas, no brīvības sajūtas, Amelii kāzu kleitas nav stīvas un dekoratīvas, tās ir praktiskas un radītas, lai jūs justos ērti, brīvi un skaisti!

Amelii piedāvā:

  • Gatavas kleitas;
  • Mix and Match opciju – sakombinē savu lielisko kleitu no dažādiem kāzu kleitu modeļiem;
  • Kāzu kleitas grūtniecēm – kleitas speciāli pielāgotas puncim un tā augšanai;
  • Kleitu šūšanu.

Pie mums jūs sagaidīs profesionāli un zinoši darbinieki ar gadiem ilgu pieredzi. Kopā mēs piemeklēsim tieši jums piemērotu kāzu kleitu, ņemot vērā jūsu auguma formas, vēlmes un iespējas. Gatavās kleitas tiek pielāgotas tieši jums, tā, lai derētu perfekti un ikkatra nianse atbilstu jūsu vēlmēm.

Kleitu dizainere Ieva Ruka, palīdzēs atrast atbildes uz jūsu jautājumiem un, ja nepieciešams, izstrādās dizainu jūsu sapņu kleitai.

Kleitās ir izmantoti dažādi, kvalitatīvi materiāli. Studijā uz vietas ir plašs audumu klāsts: visdažādāko veidu un krāsu mežģīnes, atlasi, tafts, šifons, organza, zīds. Kā arī daudzveidīgi dekori – ziedi, 3D ziedi, izšūti aksesuāri un jostas. Atliek tikai izvēlēties savu un sapnis tiks īstenots!

Mēs radām kleitas, kuras izceļ sievietes dabisko skaistumu. Ar mīlestību, kvalitatīviem materiāliem un čaklām rokām, kleitas ir radītas tepat Latvijā!

Laipni gaidīsim jūs kāzu kleitu dizaina studijā Amelii, Avotu ielā  22.

Esi neatkārtojama!

Darba laiks:
P. 11.00 – 19.00
Ot.- Pk. 11.00 – 19.00
Sest. 10.00 — 17.00
Sv.- slēgts

Līgavām iesaka