Alina Mur

mākslas bildes jūsu kāzam
Alina Mur
  • +37126366727
    +3712636****

Saistītie kāzu stāsti

Kad es jautāju, kāpēc mani izvēlās kā kāzu fotogrāfu, man atbild, ka manas bildes atšķiras no citu bildēm ar savu unikālo stilu. Man patīk režisēt kadru, tādejādi atklājot cilvēku jūtas un raksturus, iemūžinot patiesos mirkļus. Bildēm piešķiru īpašu atmosfēru, lai jūs varētu izdzīvot kāzu dienu ikreiz šķirstot bildes. Radītie kāzu dienas attēli palīdzēs jums gremdēties šajās atmiņās vēl ilgus gadus, atgriežot tās dienas laimes sajūtu.

Katru bildi es cenšos pārvērst par gleznu, kas atspoguļo mirkli, stāstu un kompozīcijas pilnīgumu. Tieši tādas bildes ir interesanti skatīties ne tikai kāzu pārim, bet arī citiem cilvēkiem. Šādas bildes piesaista apkārtējo uzmanību un izraisa vispārēju apbrīnu.

Izvēloties mani kā savu kāzu fotogrāfu, jūs iegūsiet individuālu pieeju foto sesijas koncepta izstrādei, kas atbildīs jūsu vēlmēm un personībai. Es arī palīdzēšu piemeklēt labāko foto sesijas lokāciju un sniegšu ieteikumus pozēšanai. Kopā ar asistentu radīsim brīvu un nepiespiestu atmosfēru foto sesijas laikā. Rezultātā iegūsiet kvalitatīvas kāzu bildes, autora mākslinieciskā apstrāde neatkarīgi no gadalaika, gaismas un laika apstākļiem. Strādāju visā Latvijā, kā arī pasaulē.

Valodas: krievu, latviešu, angļu.

Līgavām iesaka