ADAMOS

Laulības gredzens - simbols ar nozīmi
ADAMOS

Untitled-2

Juvelierfirma ADAMOS darbojas juvelierizstrādājumu tirgū rotu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā jau vairāk kā 10 gadu.

Mūsu uzņēmums izgatavo juvelierizstrādājumus pēc pasūtījuma (roku darbs).

Plašā izvēlē ir uzņēmumā ADAMOS izgatavoti zelta laulības un saderināšanās gredzeni ar un bez briljantiem.

Veikalā ADAMOS var iegādāties jau gatavus zelta laulības un saderināšanās gredzenus, kā arī pasūtīt no veikalā izstādītajiem paraugiem.

Pasūtot laulības gredzenus no paraugiem, klients var izvēlēties zelta krāsu – baltu, sarkanu, dzeltenu kā arī kombinēt zelta krāsu salikumu.

Izstrādājuma cena katram parauga modelim tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no izmantotā dārgmetāla daudzuma, modeļa sarežģītības pakāpes, kā arī akmeņu daudzuma izstrādājumā, ja tādi ir paredzēti dotajā modelī.

Piedāvājam plašā sortimentā juvelierizstrādājumus no zelta un sudraba ar dārgakmeņiem (briljanti, safīri, smaragdi, rubīni) un pusdārgakmeņiem (ametisti, granāti, peridoti, topāzi, citrīni un citi).

Plašā sortimentā izstrādājumi ar kultivētām pērlēm un citiem dabīgajiem akmeņiem.

Savas darbības laikā mēs esam ne tikai palielinājuši juvelierizstrādājumu preču sortimentu, bet esam arī izpētījuši pircēju vēlmes. Pateicoties tam, mēs spējam apmierināt maksimāli plašu pircēju loku.

Ekskluzīviem pasūtījumiem iespējams modelēt rotas 3 dimensiju (3D) dizainā.

Biroja adrese: Nometņu iela 19, Rīga, LV-4048, tālrunis: +371 67626048

Līgavām iesaka