6. Septembris

Lai katra meitene var piepildīt savu sapni par kāzu kleitu!
6. Septembris

Saistītie kāzu stāsti

Kāzu diena ir īpaša diena katrai līgavai, kurā ir nepieciešams uzsvērt viņas tēla unikalitāti, nevis būt kā pārējām. Tādēļ mēs vienmēr iesakām pievērst uzmanību ekskluzīvām un unikālām kāzu kleitām, kas ir pieejamas kāzu salonā 6.Septembris. Šo dizaineru kleitu griezums ir iespaidīgs ar audumu, izšuvumu un detaļu grezno skaistumu.

Jebkura kāzu kleita, kas tiek iegādāta kāzu salonā 6.Septembris ir garantēta kļūt par vienu no spilgtākajām kāzu dienas sastāvdaļām. 6.Septembris ir vienīgais kāzu salons Rīgā, kas reizi gadā piedāvā iespēju savām klientēm iegādāties jaunāko kolekciju kleitas, kas tikko izrādītas modes skatēs.

Mēs vienmēr aktīvi sekojam līdzi jaunākajām tendencēm pasaules modes tirgū, tieši tāpēc salona 6.Septembris piedāvājumā atradīsiet vienīgi bohēmiska stila kleitas, kas atbilst mūsdienu sieviešu prasībām.

Lai garantētu līgavai maksimālu komfortu pielaikošanas laikā, mūsu kāzu kleitu salons ir atvērts klientēm, vienojoties par pielaikošanas datumu un laiku. Jūs varat pieteikt vizītes datumu un laiku kāzu salonā pa e-pastu vai tālruni.

Serendipity collection by Katya Katya London 2020

Modeca collection 2020

Le Papillon by Modeca collection 2019

 

Līgavām iesaka