Krāšņs kā pasaku dārzs – atskats no kāzu un vakarkleitu modes šova

Krāšņs kā pasaku dārzs - atskats no kāzu un vakarkleitu modes šova
Foto ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv

Kāzu TOP medijs Latvijā – LĪGAVĀM 14. aprīlī, rīkoja Kāzu un vakarkleitu modes šovu, kā laikā tika prezentētas izcilāko dizaineru un zīmolu 2018. gada pavasara un vasaras kolekcijas. Šovs notika arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Rīgā, kas pārtapa par romantisku ziedošu valstību, kurā veldzēties pavasara maigumā. Greznu un romantisku atmosfēru radīja Augu māja / Lakstos / Ko nomāt profesionāļu komanda Kristīnes Jakadelas vadībā.

Foto Ģirts Raģelis
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv Deco AUGU MĀJA / KO NOMĀT / LAKSTOS
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv Deco AUGU MĀJA / KO NOMĀT / LAKSTOS
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv Deco AUGU MĀJA / KO NOMĀT / LAKSTOS Kleita Katya Katya

Šogad šovam bija unikāls koncepts – gastronomiska bauda kāzu noskaņās. Tieši tādēļ pirmo reizi pasākuma viesi modes skati un krāšņos muzikālos priekšnesumus varēja baudīt ne tikai ērtās sēdvietās, bet arī pie grezni dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām un šampanieti.

Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv / Kokteiļi: BAR DEPARTMENT
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv / Kokteiļi: BAR DEPARTMENT
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv / Zefīri: LAIMA
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv / Zefīri: LAIMAS ŠOKOLĀDE

“Mēs vēlamies parādīt sievietes un līgavas, mūsuprāt, patieso būtību – ziedēšanu. Tieši tādēļ šo šovu bijām iecerējuši ne vien kā greznu modesskati, bet arī atelpas brīdi no ikdienas, īpaši jau līgavām, kas šobrīd aktīvi sākušas plānot savas kāzas,” stāsta Kāzu un vakarkleitu modes šova idejas autore, medija LĪGAVĀM direktore Iveta Rikmane.

Foto: MĀRCIS GAUJENIETIS
Foto: MĀRCIS GAUJENIETIS

Šovā jaunākās kāzu kleitu un vakarkleitu kolekcijas prezentēja Latvijā un visā pasaulē atpazīstami zīmoli – Amoralle, Imperial Couture, Katya Katya, kāzu salons 6.Septembris, Zane Zaharova, Myosotis, Ingrida Bridal, Inta Grase, Inga Ezergale design, MilkSilk, Baronessa, kā arī viesi no kaimiņvalstīm – Rasos & Christian un Raimond Sile. Savukārt dizainere Evita Vilde-Onzule šova laikā prezentēja jaunāko rotu kolekciju, kas darinātas no eksotisko putnu spalvām un greznotas ar swarovski kristāliem. Kā jau ierasts, katru zīmolu prezentēja sabiedrībā atpazīstama personība. Kāzu un vakarkleitu modes šovā piedalījās gan TV dīva Grēta Gorjučko, gan akrises Elīna Dambe, Dārta Daneviča, Kristīne Krūze, Madara Botmane, Jana Čivžele, Inga Alsiņa-Lasmane un Zane Vaļicka, gan kamaniņbraucēja Ulla Zirne. Tāpat līgavas kleitas prezentēja titula Miss Europa 2017 ieguvēja Diāna Kubasova, dizainere Sanita Avotiņa, modes blogere Alina Kellere un dziedātāja Rūta Reinika.

AMORALLE

IMPERIAL COUTURE

KATYA KATYA & EVITAS VILDES MATU ROTAS

6.SEPTEMBRIS

ZANE ZAHAROVA

MYOSOTIS

INGRIDA BRIDAL

INTA GRASE

INGA EZERGALE DESING

MILK SILK

BARONESSA

RASOS & CHRISTIAN

RAIMONDA SILE

Vakara gaitā apmeklētājus sagaidīja arī dažādi muzikāli pārsteigumi, par ko bija parūpējušies izcili mākslinieki, tai skaitā, dziedātājs Justs, dejotāja un horeogrāfe, “Spēlmaņu nakts” laureāte Liene Grava, dziedātāja Elza Rozentāle un grupa Experimento. Bet par pasākuma vadīšanu un kopējo atmosfēru rūpējās Mārtiņš Kapzems.

Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://www.holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS

Ikviens kāzu modes šova apmeklētājs, kas bija iegādājies biļeti uz pasākumu, piedalījās loterijā un tika laimētas divas zīmola KATYA KATYA vakarkleitas, katra 700 EUR vērtībā.

Tāpat kāzu un vakarkleitu modes šova laikā tika prezentēts jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurs, kas ir vienīgais šāda veida izdevums Latvijā. Kā arī kāzu pakalpojumu ceļvedi, kurā vienuviet apkopoti labāko kāzu industrijas pārstāvju piedāvājumi, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem un beidzot ar laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem un citiem pakalpojumu un preču sniedzējiem.

Abi izdevumi pieejeami Kāzu centrā, Bruņinieku 73 pagalmā un lielākajās preses tirdzniecības vietās.

Foto: Liene Pētersone
Foto: LIENE PĒTERSONE

Ligavam-katalogs-VAKS-29.03

Pasākumu atbalstīja: Honda auto, Arkolat, Bar department, CHI matu kosmētika, Eisenberg franču kosmētika, apavu veikals Este, ūdens Evian, Iittala, Max  factor, Una Style, Zonin, kā arī skaistumkopšanas salons House of Hair.

Pasākuma dekorācijas un ziedu valstību radīja Augu māja / Lakstos / Ko nomāt, par gardām uzkodām pasākuma apmeklētājiem parūpējās restorāns VillAmor, bet par saldumiem gādāja Fazer, Laima un Magnum.

Pasākumu noslēdza krāšņs konfetti, kas vizuļoja un dzirkstīja kā putojošs šampanieti kāzu dienā!

Ragelis_180414_0590_4000px
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv

Foto: Sergejs Skopincevs

Foto: KRISTAPS BARDZIŅŠ

Foto: Mārcis Gaujenietis

Foto: Ģirts Raģelis

Foto: Elza Elmane

Foto: FOBO MOMENTFOTO

Foto: Nadežda Kraukle / Baltic Wedding

 

Modes kāzu šovs LĪGAVĀM.LV from Ligavam on Vimeo.