KĀZU TOP PROFESIONĀĻI SATIEKAS VIENUVIET KĀZU IZSTĀDĒ

KĀZU TOP PROFESIONĀĻI SATIEKAS VIENUVIET KĀZU IZSTĀDĒ
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS

12. novembrī līgavu dzīvesstila medijs LĪGAVĀM bija sagādājis ne vien augstākās klases modes šovu, bet arī kāzu izstādi, kur apvienojās paši labākie un profesionālākie kāzu pakalpojumu sniedzēji. Vienā no Latvijas TOP restorāniem – Bibliotēka Nr.1. sešu stundu garumā ikvienam izstādes apmeklētājam bija iespēja gan degustēt dažādus gardumus, parunāties un uzdot savus jautājumus kāzu organizatoriem, aplūkot līgavu kleitas un pat uzzināt par medusmēneša iespējamiem galamērķiem. Savukārt viena laimīgā izstādes apmeklētāja – Anna Budreiko laimēja lielisku balvu – wedding box no kāzu organizatoriem Heaven 67, kas nodrošinās kāzu rīkošanas pakalpojumus 5000 EUR vērtībā!

LĪGAVĀM

Kāzu TOP medijs LĪGAVĀM bija sarūpējis vēl vairākus patīkamus pārsteigumus. Pirmkārt, izstādes apmeklētājiem pašiem pirmajiem par īpašu cenu bija iespēja iegādāties LĪGAVĀM grāmatžurnāla trešo numuru. 272 žurnāla lapaspusēs var atrast gan noderīgus padomus kāzu rīkošanā, iedvesmu izcilās intervijās, kā arī citu pāru kāzu fotostāstus no labākajiem Latvijas kāzu fotogrāfiem. Tāpat LĪGAVĀM piedāvāja iegādāties kāzu plānotāju, kas lieliski noderēs tām līgavām, kas vēl tikai plāno savu lielo dienu.

MEŽOTNES PILS

Mežotnes pils atdzimusi jaunā kvalitātē un to vēlējās nodot arī izstādes apmeklētājiem. Mežotnes pils personāls palīdzēs piepildīt sapni par ikviena pāra īpašo dienu – no romantiskas ceremonijas un izsmalcinātām svinībām kādā no elegantajām pils zālēm līdz brīvdabas ceremonijai un neaizmirstamiem dārza svētkiem skaisti iekoptajā pils parkā.

Foto: SERGEJS SKOPINCEVS
Foto: SERGEJS SKOPINCEVS

4 VINTAGE

Īpašu prezentāciju sniedza arī 4vintage, kas piedāvā dekorācijas, galdautus, salvetes, galda celiņus, galda svārkus un dekorāciju nomu svinībām un kāzām. 4vintage to  nodrošināja  arī šim pasākumam.

SILVER GRAIN

Izstādē bija aplūkojami fotoalbumi dažādā izmērā, materialitātē, dažādās variācijās un krāsās. Ja jūs precaties vai vienkārši fotografējat portretu, un vēlaties, lai jūsu attēli būtu īpaši labā kvalitātē, SILVER GRAIN foto albums ir tas, kas jums nepieciešams.

ROCKET BEAN ROASTERY

Rūpējoties par viesu labsajūtu izstādē, Rocket bean roastery cienāja viesus ar  gardu kafiju, kas ievesta no Kolumbijas, Gvatemalas, Panamas. Apveltīta ar eksotiski bagātīgu aromātu.

SPRING LIGHT

Spring Light  izstādes apmeklētājiem piedāvāja iepazīties ar unikālām eko svecēm. Katra svece ir izgatavota Latvijā, izmantojot tīru sojas vasku, dabīgos ziedus, kokvilnas daktis, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas un smaržeļļas.

ANVESA

Šis pavisam noteikti bija stends, kur varēja satikt ne vienu vien līgavu. Anvesa piedāvā daudz un dažādas rotas līgavām, kā arī jebkurai sievietei, kura pošas uz kāzām. Piedāvājumā ir gan matu sprādzes, diadēmas, kaklarotas, auskari un rokassprādzes, kas papildinās jebkuru tērpu.

LATVIA TOURS

Šo stendu apmeklēja gan pāri, kas nolēmuši apprecēties ārpus Latvijas, gan tie, kas meklē vispiemērotākos galamērķus savam medusmēnesim. Iztādes apmeklētāji uzzināja, ka, piemēram, Sandals Luxury All Included greznie kūrorti Karību jūras piekrastēs piedāvā mīlošiem pāriem elegantas kāzu ceremonijas, izsmalcinātas vakariņas sveču gaismā un neaizmirstamu medusmēnesi.

LIEPUPES MUIŽA

Viena no greznākajām Latvijas muižām, iepazīstinot izstādes apmeklētājus ar saviem pakalpojumiem, norādīja, ka muižas greznās un mājīgās zāles ir piemērotas līdz 70 personu kāzu svinību rīkošanai, bet muižas pirmajā stāvā atrodas plašs restorāns ar skaistu terasi. Tāpat muiža būs piemērota arī tiem pāriem, kas kāzas vēlas nosvinēt īpaši intīmā atmosfērā.

BG SUITS

BG Suits piedāvā vīriešiem augstas kvalitātes, pēc klienta ķermeņa izmēriem un pēc klienta vēlamā dizaina šūtus uzvalkus, kreklus un mēteļus. Izstādē uz vietas bija aplūkojama un taustāma daļa no plašā audumu piedāvājuma kā uzvalkiem, tā krekliem.

KŪKAS GARDAS

Kūkas Gardas ir neliels ģimenes uzņēmums, kam galvenās vērtības slēpjas kvalitatīvos un ar mīlestību radītos konditorejas izstrādājumos. Izstādes apmeklētāji varēja uzzināt par uzņēmuma piedāvājumu – sākot no klasiskām mājas kūkām līdz pat smalkām siera un musa kūkām.

SANTA KĻAVA

LĪGAVĀM organizētajā kāzu izstāde iepazīstinājām ar ziedu un sajūtu dizaineri Santu Kļavu: Ziedi ir mana meditācija, to kārtošana un veidošana kompozīcijās ir pilnīgs sajūtu mikslis, kas rodas satiekot cilvēkus / klientus un iepazīstoties ar tiem,” teica Santa. 

 K.K. FON STRICKA VILLA/Piens

Fon Stricka villa saglabājusi cienīgu un aristokrātisku auru, kas ļauj to lieliski pielāgot dažādiem pasākumiem – zolīdām svinībām, kāzām, koncertiem, pieņemšanām, prezentācijām, fotosesijām u.c. Fon Stricka villa izstādē bija apvienojusies ar kafejnīcu “Piens”, kas piedāvā lieliskus un gardus izbraukuma banketus.

ENTRESOL

Izstādes apmeklētājus sagaidīja pats restorāna Entresol šefpavārs Raimonds Zommers, kas cienāja ar gardu dzērienu un atbildēja uz jautājumiem par ēdināšanu kāzās. Entresol ir elegants restorāns Rīgas centrā, kas balstās uz Francijas kulinārijas pamatiem. Tā šefpavārs un saimnieks ir viens no talantīgākajiem un titulētākajiem Latvijas šefpavāriem, kurš tajā apmeklētājus garšu piedzīvojumos ved kopā ar savu profesionālo un radošo pavāru komandu.

CEPU TORTES

Uzņēmums “Cepu tortes” ļāva pāriem iepazīties ar savām unikālajām kāzu kūkām, norādot, ka kāzu torte ir vienlīdz gan telpas dekors, gan salds baudījums, tādēļ ikviena līgava var piedalīties tortes tapšanā ar savām idejām vai paļauties uz pašu cepēju gaumi.

BALTZELTS

Šis stends īpaši noderīgs bija tiem pāriem, kas vēl nav paguvuši atrast savus “īstos” laulību gredzenus. Jo galu galā – laulību gredzeni – tās ir ne tikai rotaslietas līgavai un līgavainim, bet arī mūžīgās mīlestības un lojalitātes simbols.

LOTTE’S PAPERY

Lotte’s Papery ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražo Viduslaiku zīmoglaku autentiskajās un mūsdienīgās krāsās, balstoties uz senajām receptēm, bet, ja nepieciešams apzīmogotās vēstules sūtīt pa pastu, tad var izvēlēties kādu no vairāk kā 20 sortimentā pieejamiem mūsdienīgās zīmoglakas toņiem. Tāpat izstādes apmeklētāji varēja iepazīties ar uzņēmuma radītajām viesu grāmatām ādas vākos.

SKAISTO LIETU DARBNĪCA

Skaisto Lietu Darbnīca piedāvā gan pašu rokām darinātas rotas no dabīgiem akmeņiem, gan citus aksesuārus, ko izstādes apmeklētājas varēja aplūkot un piemērīt.

KOLUMBS

Tūrisma aģentūra Kolumbs izstādes laikā pārus konsultēja gan tajā, kas nepieciešams, ja salaulāties iecerēts ārpus Latvijas, gan atklāja, kas ir populārākie eksotiskie medusmēneša galamērķi.

LA CREATION

Kāzu rīkotāji La Creation ir pārliecināti, ka katras kāzas un katrs pāris ir īpašs – nav divu vienādu pāru un nav vienādu svētku. La Creation plāno ne tikai visu no ielūgumiem līdz dejām rīta gaismā, bet labprāt ir klāt arī atsevišķos mirkļos, kad nepieciešama organizatoriska palīdzība kādā no svētku posmiem. 

GINTS FREIMANIS

Izstādē piedalījās arī Latvijas Kāzu fotogrāfs 2016, atbildot uz pāru jautājumiem par to, kas kāzu fotogrāfijā ir pats svarīgākais un piedāvājot aplūkot savus darbus.

LOVE STORY / PRONOVIAS

Ikvienai līgavai, kas vēl tikai meklēja savu īsto kāzu kleitu, izstādē bija iespēja apskatīt, pielaikot kāzu salona www.lovestory.lv burvīgās kleitas no Pronovias vispasaules kāzu kleitu zīmola.

9 MĒNEŠI

Zīmols 9 mēneši ir unikāls, jo specializējies topošo māmiņu kāzu kleitu radīšanā. Visi tērpi radīti Latvijā un pieejami vienā līdz divos eksemplāros, saglabājot katras kleitas nēsātājai unikalitātes sajūtu kāzu dienā. Izstādē kleitas varēja ne tikai aplūkot, bet gan īsās, gan garās kleitas iegādāties ar īpašu atlaidi.

CHIFFON

Chiffon apģērbu sortimentā ir gan ekskluzīvas vakarkleitas, gan kāzu kleitas. Audumi un furnitūra tiek pasūtīti no Francijas un Itālijas audumu ražotājiem, kas tērpiem piešķir oriģinalitāti un neatkārtojamību. Par to izstādē varēja pārliecināties ikviena apmeklētāja.

DINARI COUTURE

Dinari Couture izceļ sievietes skaistumu, pateicoties greznām korsetēm. Zīmols sapludina pagātnes modes elementus ar mūsdienu modes stilu, tādejādi izceļot sievietes eleganci.

MĀRTIŅŠ PŪPOLS / BRAND MY WEDDING DAY

Bagātā pieredze vakartērpu un kāzu kleitu modelēšanā dizaineri iedvesmoja radīt jaunu zīmolu – BRAND MY WEDDING DAY – Martins Pupols, kas līgavām sniedz plašāku iespēju saņemt personalizētu, profesionālu un augstas kvalitātes servisu kāzu tērpu radīšanā. Izstādē varēja aplūkot kleitas, kas “pie vīra jau izgājušas”, iedvesmoties un pasūtīt savu īpašo kleitu.

KV COUTUREKRISTINA VIIRPALU

Igauņu zīmols, kas piedalījies Parīzes un Ņujorkas modes nedēļās, izstādē prezentēja savas skaistās kāzu kleitas.

GAN BEI / LAGE

Uzņēmums LAGE izstādē prezentēja unikālas un skaistas kāzu tortes un saldumu galda variācijas, piedāvājot saldumus degustēt arī izstādes apmeklētājiem. LAGE pārstāvji atzina, ka parūpēsies ne tikai par to, lai torte vizuāli būtu nepārspējama, bet arī pagatavos to tik gardu, ka viesi noteikti gribēs vēl kādu gabaliņu.

KOSHUMM PHOTOGRAPHY

Iespējams sievišķīgi jutekliskākais izstādes stends, kur varēja uzzināt ne vien visu par unikālām buduāra fotosesijām, bet iegādāties lielisku piedāvājumu – dāvanu karti 250 eiro vērtībā vien par 100 eiro.

HAIRTALK BALTIC

Viena no sievietes skaistākajām rotām ne tikai kāzu dienā, bet vispār ir mati. Sapni par gariem un veselīga izskata matiem ļaus piepildīt Hairtalk Baltic, kas piedāvā dažādas matu pieaudzēšanas tehnikas, ar ko piedāvāja iepazīties arī izstādes apmeklētājām.

RISINĀJUMS

Risinājums piedāvā elegantus, personalizētus dizaina risinājumus jūsu īpašajai dienai – kāzu ielūgumus, ēdienkartes, galda kartes, planšetes, nozīmītes un kāzu dekorus.

Viesu nams BĒRŠAS

Viesu nams Bēršas atrodas gleznainajā Gaujas senielejā un pēdējā laikā gūst arvien lielāku popularitāti jauno pāru vidū. Izstādē ikviens varēja iepazīties ar viesu nama “Bēršas” piedāvājumu un, kā noskaidrojām, nākamā gada populārākais kāzu datums – 18. augusts “Bēršās” vēl bija pieejams.

BOUTIQUE EVENT PLANNING BY ALISE KOLOSOVA

Alise darbojusies pasākumu organizēšanas sfērā vairāk nekā desmit gadus, tādēļ izstādē bija īstais cilvēks, kam jautāt dažādus ar kāzu rīkošanu saistītus jautājumus. Viņa labprāt ar pāriem dalījās dažādos knifos un iedvesmoja pārus rīkot tieši tādas kāzas, kādas vēlas paši.

KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde novērtē krāsas un kvalitāti, tādēļ viņas stends pavisam noteikti izcēlās. Viņa izstādē ne vien iepazīstināja ar saviem darbiem, ļaujot aplūkot fantastiskus kāzu albumus, bet arī atbildēja uz apmeklētāju jautājumiem par to, kas nepieciešams izcilām kāzu fotogrāfijām.

ATPŪTAS KOMPLEKSS NIEDRAS

Niedras ir jauns, moderns atpūtas komplekss Zebrus ezera krastā, kas radīts skaistiem un elegantiem dzīves mirkļiem. Tā ir lieliska svinību vieta Zebrus ezera krastā. Ar svinību zāli līdz 200 personām, kas spēs apburt ikvienu mūsu klientu ar savu neparasto šarmu, grezno kamīnu un plašiem logiem ar skaistu skatu uz ezeru.

MISTER BALLOON / PARTY INBOX

Mister Balloon ir uzņēmums, kas ikvienam ar prieku piedāvās oriģinālas svētku balonu kompozīcijas dažādos neparastos un interesantos risinājumos. Savukārt Party Inbox dzīvo svētki, un tur būs iespēja ikvienam atrast kvalitatīvu, daudzveidīgu un pieejamu produkciju.

LIELĀS KOKA SPĒLES

Lielās kokas spēles ir veids, kā padarīt jebkuru pasākumu, tai skaitā, piemēram, kāzu otro dienu dzīvīgāku un atraktīvāku, un nešaubīgi tās izbaudīs gan bērni, gan pieaugušie.

BALTIC WEDDING

Uzņēmums Baltic Wedding piedāvā gan kāzu filmēšanu, gan fotografēšanu un atzīst – tā ir viņu dzīve. Izstādes laikā viņi ne tikai atbildēja uz pāru jautājumiem par kāzu fotografēšanu, bet arī filmēšanu.

BLOOM BOX

Bloom Box piedāvā unikālas rozes stikla kupolā, kas savu skaistumu saglabā pat piecus gadus. Tie ir stabilizēti ziedi – dzīvie ziedi, kuru dabīgais šķidrums ir nomainīts ar patentēto šķidrumu uz glicerīna bāzes, kas šūnu līmenī palēnina reģenerācijas procesu un bloķē fotosintēzi. Roze stikla kupolā saglabā savu skaistumu līdz pat 5 gadiem un nes sevī uzmanību, rūpes, beznosacījumu un mūžīgu mīlestību.

MAIMAI

MaiMai – skaistums, siltums, elegance. Gaisīgas mohēras jaciņas, angoras džemperīši un alpakas mētelīšu maigais ieskāviens. No dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem darināti skaisti un kvalitatīvi adījumi visām sezonām. Patiesa vērtība gan kāzu dienā, gan brīnišķīga dāvana.

HEAVEN 67

Kāzu koncepcijas un formāta izstrāde – tas ir viens no kāzu aģentūras Heaven 67 pamatuzdevumiem. Heaven 67 jūsu svētkos ienesīs dvēseles garu un pārvērtīs tos no ikdienas svētkiem par svinībām ar lielo burtu. Tā varētu būt ceremonija klasiskā stilā un vakariņas elegantā restorānā, svinības zaļumos ar izbraukuma reģistrāciju vai arī laulību ceremonija otrā pasaules malā.

BALTFILM

Baltfilm izstādes laikā apmeklētājus iepazīstināja ar saviem pakalpojumiem – kvalitatīviem kāzu video, kas ļaus atgriezties atmiņās par piedzīvoto ikvienai līgavai un līgavainim.

Dr. HAUSCHA make up

Zīmola Dr. Hauschka make up meistares izstādes dalībnieces ne tikai iepazīstināja ar plašo kosmētikas piedāvājumu, bet arī piedāvāja to izmēģināt uz savas ādas.

Galerijas foto: SERGEJS SKOPINCEVS