ZIEMASSVĒTKI – ĪSTAIS LAIKS BILDINĀJUMAM

ZIEMASSVĒTKI – ĪSTAIS LAIKS BILDINĀJUMAM
Foto: ANNIJA PUMPURE PHOTOGRAPHY

Ziemassvētki un gada nogale ir laiks, kad romantika un mīlestība tā vien plūst laukā no ikviena. Tai skaitā no mazliet satraukušiem topošajiem līgavaiņiem, kas grasās izteikt lielo jautājumu: “Vai tu kļūsi par manu sievu?” savām mīļotajām. Ja vēl neesi izlēmis, kā to vislabāk darīt, LĪGAVĀM piedāvā dažas idejas, kas varētu palīdzēt.

Plānojot bildinājumu, svarīgākais jautājums, kas sev jāuzdod (protams, uzreiz pēc jautājuma pašam sev, vai patiešām vēlies pavadīt visu atlikušo mūžu ar šo cilvēku), ir, kas viņai patiktu un kas tieši pretēji – neaizrautu un nesagādātu pārsteigumu.

Bildinājums sniegā

Ja jūsu izredzētā mīl ziemu, aukstumu un sniegu gandrīz tikpat ļoti kā jūs pašu, tad nav nekā “ziemīgāka” par bildinājumu Ziemassvētku laikā sniegā, piemēram, dodoties kādās sportiskās aktivitātēs (kaut izbraucienā ar ragavām) un īstajā brīdī, uzdodot īsto jautājumu.

Foto: MĀSA’S PHOTOGRAPHY
Foto: MĀSA’S PHOTOGRAPHY

Ziema, saulē zaigojošs sniegs, priecīgs līgavainis un laimīga līgava ar saderināšanās gredzenu pirkstā ir arī burvīgs komplekts skaistai saderināšanās fotosesijai.

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / http://www.kristinegrinvalde.com
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Ja meklē īsto fotogrāfu, tad labākos fotomeistarus atradīsi šeit.

Visskaistākā dāvana

Ja mīļotās mīlestības valoda ir dāvanu saņemšana un došana, tad viņa novērtēs bildinājumu, kas tiks izteikts ar dāvanu palīdzību.

Foto: ANNIJA VELDRE / http://www.annijaveldrephotography.com
Foto: ANNIJA PUMPURE PHOTOGRAPHY

Lai būtu interesantāk, var sagatavot vairākas mazas dāvanas, kas simbolizē jūsu attiecības – visu salikt vienā lielā kastē un kā pēdējā vismazākajā kastītē būtu ilgi gaidītais (vai par lielu pārsteigumu esošais) saderināšanās gredzens.

Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / http://www.ebphotography.lv
Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / www.ebphotography.lv

Dāvanu var pasniegt gan Ziemassvētku vakarā, noliekot to zem eglītes, gan citos apstākļos.

Foto: LIENE LEONOVIČA / http://www.lieneleonovica.com
Foto: LIENE LEONOVIČA / www.lieneleonovica.com

Saderināšanās gredzens Ziemassvētku eglītē

Ja ir pārliecība, ka topošo līgavu iepriecina nestandarta risinājumi un mazi negaidīti pārsteigumi, tad gredzenu var iekārt arī eglītē, pēc tam lūdzot viņu atrast jaunāko rotājumu, ko it kā esat iegādājies. Nešaubīgi liels būs viņas pārsteigums starp visiem rotājumiem atrodot saderināšanās gredzenu!

Unknown
Foto: PINTEREST

Ziemassvētku pieredze vislabākajās tradīcijās

Ja viņa ir Ziemassvētku guru un viņā nav ne kripatiņas Grinča, tad sarūpē viņai visneaizmirstamāko Ziemassvētku piedzīvojumu, iekļaujot tajā visas must have aktivitātes:

 • slidošanu;

  Foto: EINĀRS FREIMANIS
  Foto: EINĀRS FREIMANIS
 • došanos pēc eglītes;

  Foto: PINTEREST
  Foto: PINTEREST
 • Ziemassvētku filmas skatīšanos;

  Foto: PINTEREST
  Foto: PINTEREST
 • Ziemassvētku tirdziņa apmeklēšanu;

  Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / http://www.ebphotography.lv
  Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / www.ebphotography.lv
 • un noslēgumā – skaistas vakariņas.

  Foto: ANNIJA VELDRE / http://www.annijaveldrephotography.com
  Foto: ANNIJA PUMPURE PHOTOGRAPHY

Brīdis, kad uzdot nozīmīgo jautājumu, lai paliek jūsu ziņā – tas var būt laikā, kad meklējat īsto eglīti (pats fakts, ka mājās vedīsiet savu saderināšanās eglīti jau vien ir tā vērts) vai arī mazliet tradicionālāk – vakariņu laikā.

Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / http://www.ebphotography.lv
Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / www.ebphotography.lv

Iesaistīt ģimenes četrkājaino draugu

Ja jums ir mājdzīvnieks, kurš abiem jau ir kļuvis par ģimenes locekli, tad ir īstais laiks bildinājuma sagatavošanā iekļaut arī četrkājaino draugu.

Foto: PINTEREST
Foto: PINTEREST

Gatavojoties, piemēram, Ziemassvētku fotosesijai, savam sunim vai kaķim ap kaklu varat apsiet sarkanu lenti ar gredzenu tajā. Galu galā, ja visi gatavojaties kļūt par vienu ģimeni, kādēļ gan neiesaistīt arī četrkājaino draugu?

Foto: PINTEREST / EMĪLIJA BOGDĀNOVA / http://www.ebphotography.lv
Foto: PINTEREST / EMĪLIJA BOGDĀNOVA / www.ebphotography.lv

Bildināt, kamēr tiek sniegta palīdzīga roka citiem

Darot labu citiem, prieks uzreiz kļūst par dubultprieku.

Foto: PINTEREST
Foto: PINTEREST

Ja jūsu līgava novērtē apkārtējos un mīl tos iepriecināt un darīt labu, tad iespējams īstā vieta un brīdis bildinājumam būtu laiks, kamēr palīdzat citiem. Tā var būt došanās pastaigā ar patversmes suņiem vai palīdzēšana kādā zupas virtuvē, kas ļauj ieraudzīt un novērtēt to, kas dots pašiem – vienam otru.

Gada pēdējās sekundēs

Iespējams mazliet klišejiski, tomēr aizvien viens no populārākajiem bildinājuma veidiem ir lielā jautājuma uzdošana vecā gada pēdējās desmit sekundēs, sagaidot Jauno gadu.

Ja jūsu izredzētajai patīk spožums un šampanietis, tad tas būs īstais brīdis. Un galu galā – lai pēc tam dzirkstī visu mūžu gluži tāpat kā Jaunā gada naktī!

Foto: MIKS ŠĒLS / http://www.mikssels.com
Foto: MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com
FOTO: ANNIJA PUMPURE, EINĀRS FREIMANIS, EMĪLIJA BOGDĀNOVA, ĢIRTS RAĢELIS, LIENE LEONOVIČA, KRISTĪNE GRĪNVALDE, MĀSA’S, MIKS ŠĒLS, PINTEREST