ZIEMASSVĒTKU DĀVANU CEĻVEDIS

ZIEMASSVĒTKU DĀVANU CEĻVEDIS
Foto: MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

Ziemassvētki tuvojas straujiem soļiem, un ir pienācis pēdējais brīdis sarūpēt dāvanas, ar ko iepriecināt draugus un tuviniekus. Portāls LĪGAVĀM sagatavojis savu dāvanu ceļvedi, kas iepriecinās kā topošās līgavas un līgavaiņus, tā ikvienu citu.

Ja vēlaties Ziemassvētkos iepriecināt kādu līgavu, kas vēl tikai gatavojas savām kāzām, tad īstā dāvana būs LĪGAVĀM kāzu plānotājs, kas kalpos kā lielisks palīgs kāzu rīkošanā. LĪGAVĀM kāzu plānotājs ir detalizēti izstrādāts palīgs kāzu plānošanai. Tas veidots, lai iedvesmotu jaunās līgavas un viņu palīgus, sniegtu profesionālus padomus un palīdzētu plānošanas gaitu virzīt secīgi un pārdomāti. Plānotājs pieejams šeit. 

Foto & stils: ELĪNA UPMANE / http://eee.upmane.com
Foto & stils: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Un, kas ne mazāk svarīgi, tas arī izskatās lieliski. Komplektā ar jauno LĪGAVĀM grāmatžurnālu šāda dāvana izskatīsies vēl labāk.

Foto: LIENE PĒTERSONE / Stils: IVETA VECMANE / MUAH: JŪLIJA BALINSKA
Foto: LIENE PĒTERSONE / Stils: IVETA VECMANE / MUAH: JŪLIJA BALINSKA
Foto: LIENE PĒTERSONE / Stils: IVETA VECMANE / MUAH: JŪLIJA BALINSKA
Foto: LIENE PĒTERSONE / Stils: IVETA VECMANE / MUAH: JŪLIJA BALINSKA

 

Atmiņas ir viena no skaistākajām dāvanām, tādēļ sagādā prieku draugiem un ģimenei, sagatavojot viņiem kalendāru ar bildēm, kurās viņi varētu raudzīties visu nākamo gadu. Bet, ja jūsu īpašā diena notikusi šogad, sagatavojiet skaistas fotogrāmatas vecākiem – nav labākas dāvanas kā redzēt laimīgus bērnus. Kalendārus un fotogrāmatas var pasūtīt:

 

Tie, kam patīk skaists dizains, novērtēs AN&ANGEL stikla dizaina traukus. Ar tiem jūs nekļūdīsieties – klasiski un eleganti un piestāvēs jebkuram interjeram. 

Kāzu dāvanas: AN&ANGEL / http://www.anangel.glass
Dāvanas: AN&ANGEL / www.anangel.glass

 

Dizaina vērtību piekritējus iepriecinās arī IITTALA interjera dizaina priekšmeti. Kvalitāte, estētika un funkcionalitāte – šīs īpašības raksturo IITTALA skandināvu dizaina vērtības.

Kāzu dāvanas: IITTALA / http://www.ginalasinterjers.lv
Dāvanas: IITTALA / www.ginalasinterjers.lv

Arī dzīves stila salonā MAISON LARU atradīsiet skaistas dāvanas ikvienam. Salons piedāvā unikālu un eklektisku sortimentu ar priekšmetiem, kas paredzēti mājoklim un skaistam galda klājumam. Galda piederumi, porcelāna trauki, kristāla glāzes, vāzes, sveces un svečturi – to visu atradīsiet MAISON LARU.

Kāzu dāvanas: MAISON LARU / http://www.maisonlaru.com
Dāvanas: MAISON LARU / www.maisonlaru.com

Salons INTRANTE HOME piedāvā neparastus un oriģinālus interjera priekšmetus, dekorus, mājas aromātus un dāvanas īpašiem notikumiem. Pie tam, kas ne mazāk svarīgi, salons INTRANTE HOME piedāvā iespēju visu iegādāties interneta veikalā, kas Ziemassvētku drudža laikā veikalos noteikti atvieglos iepirkšanos.

Kāzu dāvanas: INTRANTE HOME / http://www.intrantehome.com
Dāvanas: INTRANTE HOME / www.intrantehome.com

Veikalā MORISON var atrast dāvanas visiem dzīves gadījumiem. MORISON piedāvā sakomplektētas dāvanas dažādiem dzīves notikumiem, kā arī ļauj to sakomplektēt pašiem. Katra dāvana tiek sakomplektēta Latvijā ražotā koka kastītē, ko vēlāk var izmantot nozīmīgu mirkļu glabāšanai.

Kāzu dāvanas: MORISON / http://www.morisonshop.com
Dāvanas: MORISON / www.morisonshop.com

PIKU.LV gaismas burti būs lieliska dāvana ikvienam ģimenes loceklim – sākot no bērniem un beidzot ar vecvecākiem. Piku.lv piedāvā ne tikai gaismas burtus, bet arī dažādus citus dekorus kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Kāzu dāvanas: PIKU.LV / http://www.piku.lv
Kāzu dāvanas: PIKU.LV / www.piku.lv

Maldīgs ir priekšstats, ka praktiskas dāvanas nav Ziemassvētkiem piemērotas. Ja tās ir skaistas un atbilst dāvanas saņēmēja interesēm, tad šāda dāvana būs pat ļoti vērtīga. Piemēram, ideāla dāvana kafijas cienītājiem būs vadošo pasaules zīmolu kafijas kapsulu vai kafijas pupiņu automāti, kā arī citi modīgi kafijas brūvrīki. Šādu opciju piedāvā ES MĪLU KAFIJU konceptveikals.

Vairāk gaismas mājās palīdzēs ienest arī unikāli zīmola DEKJAN gaismekļi. Dekjan koncepts ir radīt individuālus gaismekļus, kas ne tikai dod gaismu, bet arī ir dizaina elements, mākslas darbs, kas lieliski papildina interjeru.

Kāzu dāvanas: DEKJAN / http://www.dekjan.lv
Dāvanas: DEKJAN / www.dekjan.lv

Dažādas galda spēles aizvien tiek uzskatīta par vienu no populārākajām Ziemassvētku dāvanām. Kādēļ gan šoreiz tradicionālo stratēģisko galda spēļu vietā neuzdāvināt kaut ko, kas stiprinās jūsu pašu, jūsu vecāku vai ģimenes draugu attiecības?

Galda spēle pāriem CEĻOJUMS MĪLESTĪBĀ palīdzēs veidot jūsu kopā būšanas mirkļus, azartiskus un interesantus, ļaujot iepazīt gan sevi, gan savu mīļoto.

Ceļš uz sievietes sirdi nereti ir caur skaistumu, un daudzas sievietes pavisam noteikti priecāsies, ja dāvanā saņems kvalitatīvus skaistumkopšanas līdzekļus. Zīmols STENDERS šajā gadījumā ir nezūdoša vērtība, piedāvājot ar maģiskiem aromātiem bagātus mazgāšanās, vannas un ķermeņa kopšanas produktus ikdienas rituāliem un īpašiem brīžiem.

STENDERS produkti pieejami arī glīti iesaiņotos dāvanu komplektos, taču ikvienam tiek dota iespēja izveidot komplektu pēc savām vēlmēm.

Dāvanas: STENDERS / http://www.stenders-cosmetics.com
Dāvanas: STENDERS / www.stenders-cosmetics.com

Pastāv teiciens, ka vislabākā dāvana ir pieredze. Ceļojums, neaizmirstamas vakariņas, izbrauciens, SPA apmeklējums un vēl un vēl.

DĀVANU SERVISS un tā klāstā pieejamās vairāk kā 10 000 dāvanu kartes ir lieliska izvēle, ja vēlies pārsteigt savus mīļos ar ko īpašu un neaizmirstamu.

Vairāk par dāvanām atradīsiet šeit.

Foto: LIENE PĒTERSONE, MIKS ŠĒLS