KĀZU MEDIJA LĪGAVĀM DARBĪBAS ATSKATS 2016. GADĀ!

KĀZU MEDIJA LĪGAVĀM DARBĪBAS ATSKATS 2016. GADĀ!
Foto IRINA KUZMINA

Kāzu medijam LĪGAVĀM 2016. gads bijis patiesi bagātīgs ar daudziem notikumiem, projektiem, rakstiem un sadarbības partneriem.

Vēlamies atskatīties uz aizejošo gadu un visu, ko šī gada laikā esam piedzīvojuši.

Martu iesākām ar burvīgu pasākumu visām līgavām jeb IZSMALCINĀTAJĀM LĪGAVU BROKASTĪM! Topošās līgavas, draudzenes, vedējmātes, līgavu mātes pulcējās šarmantajā restorānā Vill Amor, lai burvīgā atmosfērā, saksafona skaņu pavadījumā, malkojot prosecco, baudītu gardas brokastis un uzklausītu kāzu jomas profesionāļu padomus kāzu plānošanā.

Līgavām.lv, sadarbojoties ar labākajiem kāzu kleitu saloniem Latvijā, aprīlī rīkoja īstu notikumu līgavām – KĀZU SALONU ATVĒRTO DURVJU DIENAS! Tā bija fantastiska iespēja atrast savu ĪSTO kāzu kleitu par īpašām cenām – 6 stundas, 9 lieliski kāzu saloni. Pie tam katra atvērto durvju dienu dalībniece piedalījās loterijā ar iespēju laimēt kāzu kleitu no kāzu kleitu dizaina studijas Amelia, diadēmu no SanPatrick, kāzu kurpes no Love story un dāvanu karti no Lace to love!

Aprīļa beigās pašā Daugavā notika īpašs un neaizmirstams notikums visai LĪGAVĀM komandai – portāla LĪGAVĀM.LV ATKLĀŠANAS SVĒTKI, kur pulcējās portāla draugi, sadarbības partneri un klienti – labākie kāzu profesionāļi savā jomā. Tas bija dzirkstoša prieka pilns notikums ikvienam, kas pasākumu apmeklēja. Īpašās atklāšanas viesības notika uz ūdens pontona White Island, kas vakara gaitā bija pārvērties īstā ziedu un svētku sajūtu valstībā. Pasākumu atklāja konfeti lietus un skaļš JĀ! no viesiem, jo tieši bildinājums bija atklāšanas vakara galvenā tematika!

Patīkams pārsteigums daudziem jaunajiem pāriem pavasarī bija ziņa par unikālu projektu “KĀZAS DĀVANĀ jeb krāsaini sapņi nomodā”, kurā apvienojās TOP kāzu jomas profesionāļi – fotogrāfe Kristīne Grīnvalde, dekorators Jānis Buševics un SHISHI Home of Beauty komanda, aģentūras Pop Up Sense vadītāja – pasākumu producente un kāzu plānotāja Gunta Skalberga, portāls mūsdienīgām līgavām – Līgavām.lv, restorāns KOYA, viesnīca Neiburgs, Kanēļa Konditoreja, video komanda Kanepes Films, kāzu kleitu salons Fiancée, nakts tērpu un veļas zīmols Amoralle, ielūgumu meistare Oksana Solnceva, vizuālā tēla stiliste Dita Grauda, friziermeistare Inese Alšāne, kungu frizētava Rīgas Bārddzinis Berga Bazārā un masāžas studija Figura Line Vecrīga. “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā” laimīgā pāra paziņošana notika LĪGAVĀM.LV atklāšanas pasākumā un jau 30. maijā laimīgais pāris – Līga un Arnis svinēja savas kāzas.

Maija beigās sadarbībā ar saldumu pavēlnieci Yvette un svētku fejām La creation sanācām kopā ļoti garšīgā MEISTARKLASĒ, lai atklātu zefīru pagatavošanas noslēpumus un saņemtu praktiskus padomus par zefīra dekoratīvo izmantošanu svētku dienā! Izmēģinājām piemērotāko iesaiņojumu zefīram kā galda kartei vai dāvaniņai viesiem.

Maijā LĪGAVĀM.LV sadarbībā ar dvēseles kouču ININ NINI rīkoja unikālu un vēl līdz šim nebijušu pasākumu – MĪLĒTĀJU INICIĀCIJU/SAVIENOJUMU, kad pāri varēja ieraudzīt viens otru, visdziļākajā būtībā, līdz sirdij!

Savukārt jau gada nogalē – novembrī Latvija piedzīvoja PIRMO KĀZU MODES ŠOVU LATVIJĀ un jaunā GRĀMATŽURNĀLA LĪGAVĀM iznākšanu! Vakara gaitā līgavām un kāzu nozares speciālistiem bija ne vien lieliska iespēja pirmajiem iepazīt LĪGAVĀM grāmatžurnāla 272 lapaspuses, bet arī aplūkot Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un vēl līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas.

Smalkas mežģīnes, ar rokām darināti izšuvumi, ekstravaganti kažoki un vēl un vēl – to visu varēja vērot vairāku stundu garumā. Kāzu modes šovā vienviet bija iespēja skatīt jaunākās kāzu kleitu kolekcijas no modes dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, Līga Banga, Dace Bahmann, EFL fashion, Ingrida bridal, Agnese Eiduka, Inta Grase, ZZ fashion. Jaunākās kolekcijas prezentēja arī kāzu kleitu dizaina studija “AMELIA” un  kāzu saloni “6. Septembris”, “Jūlija”, savukārt jaunākās tendences kāzu aksesuāriem prezentēja Alexander Pavlov kažoki, Lace to Love mežģīnes, Wilde rotas un Brigitas Strodas kroņi.

Kāzu modes šovā vakara intriģējošākais brīdis bija momentloterijas uzvarētājas noskaidrošana – Madara Sviķe Svitiņa balvā ieguva pasaules līmeņa zīmola Katya Katya Shehurina kāzu kleitu 1500 eiro vērtībā. Balvu vēl iekārojamāku radīja fakts, ka kleitas dizains tiks radīts individuāli tās ieguvējai. “Mani priecē, ka Latvijas kāzu industrijā ir uzradies spēcīgs jauns dalībnieks, kurš nostiprina savas pozīcijas, laižot klajā žurnālu,” atzīst slavenā modes dizainere Katja Šehurina.

Kāzu medijs LĪGAVĀM, atskatoties uz 2016. gadu, saka paldies fantastiskajiem sadarbības partneriem par dzirkstošu un prieka pilnu gadu, radošām idejām un veiksmīgu sadarbību. Mēs visi kopā ikvienu līgavu darām laimīgāku, par to esam droši. Lai laimīgs un kāzām bagātīgs arī 2017. gads!