7 LIELIE JAUTĀJUMI, KO VIENS OTRAM UZDOT PIRMS KĀZĀM

7 LIELIE JAUTĀJUMI, KO VIENS OTRAM UZDOT PIRMS KĀZĀM
Foto ILZE OSE / www.ilzeose.lv

Lai gan tad, kad kāzu diena pagājusi un līdz ar to arī lielā gatavošanās tai, mēs mēdzam nodomāt – viss ir beidzies, patiesība ir tāda, ka viss tikai sākas. Jūsu laimīgā, reizēm izaicinošā, pārsteigumiem pilnā kopdzīve. Tomēr, lai pārsteigumi tajā būtu vairāk pozitīvi, nekā negatīvi, ir vērts vēl pirms kāzām viens otram uzdot vairākus jautājumus, kas palīdzēs saprast, kā otrs cilvēks saredz jūsu kopīgo nākotni. Pat, ja pirms teikt lielo Jā! esat bijuši kopdzīvē jau ilgāku laiku, nenāks par ļaunu atkal no jauna pārdomāt savu attiecību fundamentus.

Foto AINĀRS MAZJĀNIS / https://www.mazjanis.com
Foto AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com

Pastāv teiciens, ka, ja neatrisināsiet kādu savstarpējo attiecību problēmu jau pirms kāzām, tad darīsiet to noteikti pēc kāzām, tātad jau laulībā.

Psihologi visā pasaulē norāda, ka problēmjautājumi nepazūd paši no sevis, tie ir jāizrunā.

Naivi domāt, ka mēs kādu spējam izmainīt, un laulāties ar domu, ka tad, kad apprecēsimies visas mūsu problēmas izgaisīs pašas no sevis, ir utopiski. Mums vienam otru jāpazīst, jāzina, ko sagaidīt, kā reaģēsim noteiktās situācijas – tikai tad mums ir iespēja atrasties veiksmīgās attiecībās un ilgnoturīgā laulībā.

Foto GINTS FREIMANIS / https://frameart.lv
Foto GINTS FREIMANIS / frameart.lv