PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – JĀNIS BUŠEVICS

PROJEKTA
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Turpinot personību stāstu sēriju, iepazīstinām ar projekta “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” estētu – Jāni Buševicu, ziedu dizaineru, dekoratoru, SHISHI Home of Beauty direktoru.

Mana dzīve jau kopš bērnības ir bijusi saistīta ar dabu, vasaras pavadot ģimenes vasaras mājā Saulkrastos. Daudz laika pavadīju mežā un pļavās, lasot augus un iepazīstot dabu, izbaudot tās nebeidzamos, unikālos pārsteigumus. Pateicoties dabas valdzinājumam, mana profesionālā izaugsme sākās Bulduru dārzkopības vidusskolā, apgūstot dārzkopību, puķkopību, botāniku un daudzus citus interesantus priekšmetus, kuru zināšanas man lieti noder arī šobrīd. Tā pamazām aizsākās mana interese par ziedu un augu praktisko un dekoratīvo pielietojumu, taču ne tik daudz par pašu audzēšanu, tas pamudināja sākt apmeklēt ziedu kārtošanas kursus un seminārus.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Šobrīd lieliski apzinos savu tā laika degsmi par izvēlēto dzīves ceļu un varu apgalvot sen zināmo patiesību par sapņu un vēlmju īstenošanu, proti,

viss šajā pasaulē un mūsu dzīve ir iespējams, vajag vienīgi tam noticēt un uz to tiekties no visas sirds, un nesatraukties par akmeņiem ceļā.

Tālākā profesionālā izaugsme turpinājās pateicoties daudziem ceļā sastaptajiem fantastiskajiem pasniedzējiem gan Latvijā, gan Igaunijā, Norvēģijā un ziedu dizaina skolā Somijā, kur bija iespēja mācīties pie Eiropas vadošajiem ziedu dizaineriem un arī zīmola SHISHI Home of Beauty dibinātājiem: Lindas Johnsen un Taivo Pillera.

Tolaik nenojautu, ka kādu dienu varētu pievienoties SHISHI komandai, bet sapnis un vēlme bija, un, lūk, tas ir piepildījies.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Savā darbā nevaru iedomāties strādāt kopā ar cilvēkiem bez degsmes un kaisles pret darbu, jo pats esmu nelabojams perfekcionists, estēts, dzīves un skaistuma baudītājs.

Esmu ļoti pateicīgs liktenim par dzīves ceļā sastaptajiem cilvēkiem, ar kuriem domājam un strādājam līdzīgi, varam realizēt estētiski skaistus projektus, līdz ar to priecāties paši un iepriecināt citus.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Ikdienas darbu SHISHI Home of Beauty būtu grūti iedomāties bez kolēģes Indras Bradzenieces, kura ir fantastisks cilvēks, talantīgs un izdomas bagāts ziedu dizainers. Kopā īstenojam vispārdrošākās idejas! Indra par savu darbu mūsu komandā saka, ka „Visa mūsu dzīve sastāv no 100%, no kuriem 50% laika mēs pavadām darbā, bet procentos to grūti izteikt un aprakstīt, jo darbs ir mūsu dzīve, kuru mīlam un kopā izdzīvojam ar kolēģiem, kuri ir kļuvuši par daļu no mūsu dzīves.

Satiekot cilvēkus, kuri elpo, jūt un darbojās līdzīgi, tā ir mūsu augstākā dzīves dāvana.

Ar šiem cilvēkiem gribās kāpt augstāk, rakt dziļāk, iet tālāk, sasniegt virsotnes un kalnus gāzt, un pateicoties liktenim es esmu satikusi tieši šādus cilvēkus un atradusi tieši tādu darbu.”

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Esmu pārliecināts, ka daudzas lietas šajā dzīvē nav izmērāmas tikai materiālā izteiksmē, tādēļ ar lielu degsmi piekritu pievienoties fotogrāfes Kristīnes Grīnvaldes fantastiski neprātīgajam projektam Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā, jo dāvināšanas prieka sajūtas ir vienas no skaistākajām. Arī Kristīne ir kļuvusi par neatņemamu SHISHI Home of Beauty komandas spēlētāju, iemūžinot kopīgi realizētos un izdzīvotos projektus. Par mūsu sadarbību viņa saka:

“Lai arī par Jāni, kā par talantīgu floristu un dekoratoru, zinu ļoti sen, tā pa īstam iepazināmies un sadraudzējāmies, kopā realizējot radošo projektu Pop-up kāzas pilsētā pirms diviem gadiem.

Jānim ir īsta mākslinieka dvēsele, viņš ne tikai mīl un lieliski prot darīt savu darbu, bet arī vienmēr meklē jaunas iespējas kā realizēt radošās idejas ārpus ierastajiem rāmjiem.

Un Jāņa idejas var būt lielas kā mājas, tās nebeidz pārsteigt! Es varu tikai apbrīnot viņa māksliniecisko gaumi, viss būs pārdomāts līdz sīkākajām detaļām. Ja vien nebūtu jau precējusies un man pašai tagad būtu jāplāno kāzas, es nešauboties, uzticētu dekorēšanu un noskaņas radīšanu Jānim un SHISHI Home of Beauty komandai. Jo viņi spēj uzburt brīnumu. Un tās nav tikai dekorācijas un ziedi, tās ir rūpes, lai pati pieredze un noskaņa būtu nevainojama, cilvēciskā saskarsme, mazie sirsnīgie pārsteigumi.”

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Esmu ļoti pateicīgs mūsu klientiem, kuri uzticas mūsu komandas darbam un ļauj realizēt, gan jūsu, gan mūsu sapņus. Darbosimies, sapņosim arī turpmāk un veidosim dzīvi skaistāku!

Uz tikšanos nākamajos realizētajos sapņos!

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE