Foto: Liene Pētersone

Kāzu kleita: Vita Radziņa 

Fotobūda: Fobo momentfoto

Kāzu maltīte: Terra

Kāzu dekorācijas: Baiba Prindule

Kāzu ziedi: Inbloom

LINDAS UN MĀRTIŅA LAUVUDIENA

Šovasar kāzas svinēja arī viena no Latvijas TOP kāzu fotogrāfēm, ko plašāk pazīstam kā Lindu Brīnums. Pēc kāzām viņa pārgāja vīra Mārtiņa uzvārdā, kļūdama par Lindu Lauvu.

Tieši lauvas un citi zvēri vijās cauri abu kāzu dienas safari tēmai.

No dzīva truša būrītī līdz flamingo statujām – tāda bija abu kāzu diena meža vidū, turpat arī salaulājoties un vēlāk kopā ar ģimeni un draugiem dejojot līdz pat rīta gaismai. Lindai, strādājot kāzu jomā, vispirms bija skaidrs, ko viņa savās kāzas nevēlas. Pirmkārt, viņa nevēlējās precēties nevienā no tām vietām, kur jau bija strādājusi kā fotogrāfe (kā pati atzīst – tādas ir gandrīz visas), tādēļ kāzu norises vieta bija izaicinājums.

“Mūsu kāzu lielākais izaicinājums bija tas, ka tās rīkojām brīvā dabā, meža vidū. Izaicinoši tas ir tādēļ, ka brīvā dabā nav ne elektrības, ne gaismu, ne ūdens un pat ne telpu. Kad pļava meža vidū bija atrasta, mums daudz palīdzēja gan vecāki, gan draugi, atsaucoties mūsu aicinājumam pavasara talkai, lai izlīdzinātu zemi un iekoptu teritoriju. Arī koka konstrukcijas un āra tualeti, kas pārsteidza daudzus viesus, mans tētis cēla pats savām rokām,” tā Linda. Viņa atzīst, ka ar vīru bija viegli vienoties par visām ar kāzām saistītajām norisēm, piemēram, mūziķus izvēlējās Mārtiņš, savukārt par ziediem un dekorācijām vairāk gādāja Linda.

“Man bija svarīgi, lai kāzās viss izskatās vizuāli skaisti. Es patiešām gribēju, lai gan mums pašiem būtu tas WOW! moments – kad tu esi pārsteigts par to, cik viss ir skaisti,” atceras Linda.

“Kāzas ir kā tāds karuselis, kur viss paslīd diezgan ātri garām un beidzas. Bet diena bija pilna ar īpašiem mirkļiem. Es, piemēram, atceros, cik Mārtiņš kāzu rītā bija satraukts vai to, kā mūsu draugi mūs pārsteidza, skrienot pa tumsu ar lāpām un iestudējot mums veltītu deju. Manas kāzas ir pašas skaistākās un mīļākās kāzas, kādās esmu bijusi,” tā Linda.