Kāzu rīkotāja Alise Kolosova: Mans draivs ir piedzīvot!

Kāzu rīkotāja Alise Kolosova: Mans draivs ir piedzīvot!

Kāzu organizatoriem gada aktīvākā sezona, proti, vasara ir noslēgusies. Tagad daudzi steidz atpūsties un smelties spēku un iedvesmu jaunai sezonai. Arī kāzu rīkotājai Alisei Kolosovai/Boutique Event Planning šī bijusi krāšņām kāzām bagāta vasara. Tai pat laikā Alise atzīst, ka šovasar mācījusies baudīt dzīvi un ar prieku nodzīvot katru savas dzīves dienu. Tikšanās laikā Alise pasūta glāzi šampanieša un ir skaidrs – viņa prot svinēt dzīvi ar visu, kas tajā.

Kā tu raksturotu savu šīs vasaras kāzu sezonu?

Sezona bija ļoti koša un spilgta. Ir bijušas gan skaļas un košas kāzas, gan savā būtībā pieklusinātas un dvēseliskas. Arī man pašai bijusi spilgta un piesātināta vasara, kuras laikā daudz esmu paspējusi paveikt arī personīgi. Šī bija pirmā vasara, kad es sevi apzināti vairāk bremzēju un neņēmu tik daudzus projektus. Šajā sezonā organizēju mazāk par 10 kāzām un esmu nolēmusi tā turpināt arī nākamajā vasarā. Organizējot pēc skaita mazāk kāzas, saprotu, ka tie pāri, kuru kāzas rīkoju, dod man iekšēju piepildījumu un ir bagātinājuši arī mani pašu. Es vairāk neko nevēlos darīt tāpat vien un neticu nekādām nejaušībām. Tādēļ uzskatu, ka tie klienti, kas mani ir atraduši, nonākuši pie manis tādēļ, ka tā jābūt. Profesionāli šobrīd jūtos ļoti labā posmā.

Pieturos pie principa, ka katram klientam būs savs kāzu organizators, tādēļ labāk izvēlos strādāt mazāk, bet kvalitatīvāk. 

Foto ILZE OSE PHOTOGRAPHY
Foto ILZE OSE PHOTOGRAPHY

Kāzu organizēšana tomēr ir enerģiju un laiku paņemošs darbs. Kur tu atjauno savu iekšējo spēku?

Gadiem ejot, esmu sapratusi, ka mans draivs, organizējot kāzas, nav nopelnīt, bet gan piedzīvot. Līdz ar to katras kāzas man ir kā piedzīvojums. Kad sāku strādāt šajā jomā, bija daudz grūtāk. Kā jau jebkurš cilvēks pieļāvu kļūdas un biju prasīga pret sevi. Nepratu līdz galam izbaudīt to, ko darīju. Man bija neskaitāmi daudz projektu, vienas kāzas pēc otrām un sajūta, ka man kādam ir kaut kas jāpierāda. Gribējās, lai visi redz, ka esmu stipra un jaudīga. Tagad man ir daudz vieglāk – esmu vērsusi skatu arī uz sevi pašu un savas sievišķības nepazaudēšanu. Ieskatos sevī un veltu laiku sev. Man ļoti patīk, kā reiz kāda sieviete teica, ka

viņa uz katru dienu atskatās kā uz skaistu kino filmu – skaisti pieceļoties, skaisti iedzerot kafiju, skaisti nodzīvojot dienu.

Es arī mācos skatīties uz katru savu nodzīvoto dienu kā uz skaistu mākslas filmu. Bet spēku es smeļos arī pasaules skaistumā un ceļojumos. Ceļoju gan ar vīru, gan draugiem un plānoju, ka pēc šīs rudens sezonas varētu ieplānot arī kādu tālāku ceļojumu viena pati. Ikdienā esmu starp cilvēkiem un man ik pa brīžiem vajadzīga iespēja pabūt tikai ar sevi, ne ar vienu nekomunicējot.

Foto ILZE OSE PHOTOGRAPHY
Foto ILZE OSE PHOTOGRAPHY

Vasaras kāzas ir pagājušas, bet kādi, tavuprāt, ir pāri, kas nolemj precēties rudens un ziemas sezonā?

Tie ir pāri, kas viennozīmīgi ir drosmīgi un nevēlas iet klasisko ceļu. Ir cilvēki, kas vēlas neordināras kāzas vai arī rudeni redz kā savu mīļāko gadalaiku. Tāpat rudens sezona piedāvā piesātinātas krāsas, kas vairs nelīdzinās vasaras vieglumam. Tās ir tumši sarkanas dālijas, ražas laiks un to visu var iesaistīt arī noformējumā. Vēl ir arī praktiski iemesli – būs daļa pozīciju, kas rudens un ziemas sezonās būs lētākas, kā vasarā.

Es katrā ziņā ieteiktu nebaidīties svinēt kāzas rudenī un ziemā, būt oriģināliem un iespējams pat ceremoniju sarīkot brīvā dabā.

Kas šajā kāzu sezonā bijušas visaktuālākās tendences?

Esmu novērojusi, ka šogad daudziem iepaticies burgundijas piesātinātais tonis. Tāpat atgriežas tendence par ziedu pārbagātību un lielām ziedu kompozīcijām. Vēl aizvien vairāk pāru izvēlas nolīgt ne vien labu fotogrāfu, bet arī video meistarus kāzu iemūžināšanai. Es uz to aicinu arī pārus, redzot, cik ļoti viņi pēc tam ir priecīgi, ka kāds ir “noķēris” viņu emocionālos mirkļus.

Foto Raimonds Birkenfelds
Foto Raimonds Birkenfelds

Manuprāt, kopumā laulības cilvēku acīs kļūst aizvien īpašāks un svarīgāks notikums un es par to ļoti priecājos.

TOP Piedāvājumi profils: BOUTIQUE EVENT PLANNING BY ALISE KOLOSOVA