Labdien! Esmu vedējmāte zelta pārim. Apmēram scenārijs gatavs, tik pietrūkst ideju ko darīt tradicionālās mičošanas vietā. Viens variants varētu būt “jaunajam”zelta pārim likt atkārtot laulību solījumu. Bet diemžēl nekas nekas nāk prātā kāds tas varētu būt. Jāpiebilst, ka pārim nav ne bērni, ne mazbērni, kas arī uzdevumi krietni sarežģi. Varbūt varat iedvesmai kādas idejas padot?

Atbild Bettija Ligere/Brilliant Events
“Labdien!
Tik īpašā notikumā mičošanai ir jābūt skaistam un emocionālam brīdim. Un, manuprāt, tieši tas būtu īstais mirklis, lai atskatītos uz šiem skaistajiem 50 zelta gadiem, ko pāris pavadījis kopā -piemēram, nofilmējot mazu īsfilmiņu, kurā svinību viesi dalās ar skaistākajām atmiņām par pāri no šī laika perioda, vai varbūt pat viņu kāzu dienas pirms piecdesmit gadiem. Īsfilmu varētu papildināt ar kādām fotogrāfijām no pāra arhīva. Tas noteikti būtu ļoti sirsnīgs kopīgais ceļojums caur atmiņām, kam noteikti varētu sekot Jūsu minētais laulību solījums, kas, savukārt, kalpotu kā simbolisks turpinājuma sākums pāra nākošajiem 100 gadiem kopā! Šajā gadījumā solījumam jābūt ļoti vienkāršam, jo, ja pāris svin savu zelta kāzu jubileju, tad, manuprāt, viņiem solījumā formātā jānovēl, ka galvenais ir vienmēr atcerēties, ka sava laime vienmēr, līdz mūža galam meklējama sava otra cilvēka acu skatienā!”

Atbild Dace Miezīte, “Kāzu Aģentūra”

“Par to, vai pāris vēlas dot laulību solījumu, ir jājautā viņiem pašiem. Mums līdz šim, organizējot 10 un 25 gadu jubilejas, kad ir bijusi atkārtota laulību solījuma teikšana, tā ir notikusi mācītāja pavadībā. Pāri var iepriekš katru nointervēt, lai padalās ar spilgtākajiem mirkļiem par šiem 50 gadiem. Pusnaktī tos parādīt. Veids, kā tos parādīt, var būt dažāds. Visefektīvāk, ka tas būtu video formātā uz liela ekrāna, jo tur būtu ne tikai teksts, bet arī žesti, emocijas. Kad mēs runājam ar pāriem atsevišķi, viņiem katram ir dažāds skatījums uz vieniem un tiem pašiem notikumiem. Tāpēc, ja intervija nevedas, tad var izvēlēties runāt par konkrētiem dzīves notikumiem: iepazīšanās, saderināšanās, kāzas, ceļojumi u.c. notikumi. Cilvēki maz ikdienā izsaka savas sajūtas otram, tāpēc šāda intervija sniedz patīkamus pārsteiguma brīžus. Šo ideju realizējot, varu ieteikt izmantot profesionālu žurnālistu, jo rezultāts atšķirsies. Par video kvalitāti var padomāt, iespējams, labāk nolikta maza kamera, kura nesatrauc intervējamo. Ja to nevar realizēt, tad var slaidšovu pa bildei no katra gada, sākot ar kāzām.”