DEKORATORA PADOMI GALDA NOFORMĒJUMAM ZIEMASSVĒTKOS

DEKORATORA PADOMI GALDA NOFORMĒJUMAM ZIEMASSVĒTKOS

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kurus pavadām mājās kopā ar saviem mīļajiem. Sekojot iittala galda noformēšanas eksperta un Augu Māja dekoratora Valtera Ozoliņa padomiem galda dekorēšanā, iepriecināsi savus mīļos, uzburot neatkārtojamu un īpašu svētku sajūtu.

Izmanto dabas veltes un motīvus

Viens no gada krāšņākajiem galda noformējumiem pilnīgi noteikti ir Ziemassvētku laikā. Bagātīgu galda noformējumu palīdzēs radīt dabas veltes, tādēļ droši izmanto visu, ko daba sniedz – zarus, skujas, sūnas, čiekurus, niedres, magoņu galviņas u.c.

Varētu šķist, ka ziema nav tas pateicīgākais gadalaiks dažādām dabas veltēm, tomēr arī ziemā ir ļoti daudz dabas materiālu, ko var izmantot galda dekorēšanā.

No egļu un priežu zariņiem, kā arī sūnām var izveidot dažāda izmēra vainadziņus – lielāka izmēra vainagu izmantojot kā galda noformējuma centrālo objektu, bet mazos – kā papildinājumu vai ietvaru traukiem vai galda piederumiem. Lielisks dekors, ko ikviens var mājas apstākļos izveidot, ir čiekuru virtene, kuru var skaisti izkārtot pāri galdam, tukšās vietas aizpildot ar atsevišķiem čiekuriem.

Savukārt, lai piešķirtu neatkārtojamu faktūru un pamatu kopējam galda klājumam, galdautu var papildināt, tam virsū izklājot niedru paklājiņu. Trauki ar meža motīvu šajā gadījumā lieliski papildina grezno, bet tajā pašā laikā atturīgo galda klājumu.

Foto_galda noformējums ZIemassvētkos_2

Nebaidies no eksotikas

Lai gan Ziemassvētki visbiežāk asociējas tieši ar skujkokiem, interesantākam galda noformējumam kombinācijā ar egļu, priežu un tūju zariem var izmantot arī eikaliptu un pistāciju zarus, kā arī salal un cīku lapas. Lieliska izvēle būs arī guzmāniju lapas, kas skaisti papildinās svētku galdu, turklāt nebūs jāuztraucas par ūdens nepieciešamību, jo lapas ir ļoti stingras un spēj izturēt bez ūdens līdz pat trim dienām.

Ļaujies greznībai

“Ziemassvētki ir īstais laiks, lai ļautos greznajiem zeltītajiem un bronzas krāsas elementiem, kas lieliski papildinās galda klājumu un piešķirs tam svētku noskaņu.

Šajā galda noformējumā izmantoti zeltrozā trauki, kuros burvīgi izskatās gan svētku gardumi, gan galda dekori,” iesaka iittala galda noformēšanas eksperts un Augu Māja dekorators Valters Ozoliņš.

Svečturi noskaņas radīšanai

Sveču gaisma palīdzēs uzburt īpašu noskaņu, tādēļ sveces un svečturi pilnīgi noteikti iederēsies arī Ziemassvētku galda klājumā. Svētku laikā svinīgākai noskaņai var izmantot spīdīgus un greznus svečturus, tomēr, lai radītu harmonisku un gaumīgu koptēlu, sveces vēlams izvēlēties neitrālos toņos. Lieti noderēs arī dažādu krāsu, formu un faktūras stikla svečturīši tējas svecēm.

Foto_galda noformējums ZIemassvētkos_3

Foto_galda noformējums ZIemassvētkos_4

Informācija par produktiem:

galda noformējumā izmantoti iittala šķīvji, espresso krūzītes un apakštasītes no kolekcijas Tanssi, glāzes no kolekcijas Essence, Alvar Aalto kolekcijas trauki un vāze, Kaasa, Nappula, Kivi, Lantern un Kastehelmi kolekcijas svečturi, trauki no Kastehelmi kolekcijas, kā arī Piano kolekcijas galda piederumi.

Sīkāka informācija par produktu iegādi šeit.

Papildu informācijai:
Agate Tautiete
Iittala pārstāve sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr. 29686441
agate.tautiete@mmacomms.lv