7 PADOMI LĪGAVAINIM, GATAVOJOTIES KĀZĀM

7 PADOMI LĪGAVAINIM, GATAVOJOTIES KĀZĀM
  1. VELTI LAIKU TAM, LAI KOPĀ AR MĪĻOTO IZRUNĀTU PAMATLIETAS – cik lielas kāzas jūs vēlaties, kāda būs svinību vieta, formāts, cik liels ir plānots kāzu budžets. Tās ir svarīgākās lietas (īpaši budžets un viesu skaits, kas ir savstarpēji tiešā atkarībā esoši lielumi), kuras noteiks visu tālāko kāzu plānošanas procesu, tādēļ vitāli svarīgi šim pašam pirmajam posmam pieiet ar maksimālu atbildību. Šī ir tava iespēja ietekmēt kāzu dienas norisi stadijā, kad kaut ko mainīt, atcelt, pārcelt, pārdomāt vēl ir visvieglāk!
  2. PĀRDOMĀ, CIK DAUDZ VARĒSI UN GRIBĒSI IESAISTĪTIES KĀZU PLĀNOŠANĀ, cik lielā mērā tevi interesē kāzu dienas detaļas un kuras lietas kāzās tev šķiet īpaši svarīgas. Atkarībā no tā, cik laika paredzi veltīt kāzu plānošanas darbiem, iedali sev sfēras, par kurām uzņemies pilnu atbildību!
  3. SEKO LĪDZI KĀZU BUDŽETAM! Pastāv nopients drauds, ka ikvienai līgavai pielīpošajā drudzī tava meitene nebūs labākā naudas līdzekļu izdošanas plānotāja. Lai arī daudzas lietas tu sākumā vienkārši nespēsi pieņemt (kā, piemēram, to, kā kāzu torte var maksāt teju pusi tavas mēnešalgas), ar laiku tu visā iebrauksi, pārliecinādamies pats, ka tortes patiešām tā maksā.
  4. SAGATAVO LĪGAVAI LIELĀKUS & MAZĀKUS PĀRSTEIGUMUS visa plānošanas laika garumā un pašā kāzu dienā! Tie var būt pavisam mazi sīkumi, kas pavisam noteikti dos nepieciešamo efektu – pārsteidz mīļoto ar puķēm biežāk nekā parasti, atstāj mīļas zīmītes vai vienkārši kādreiz pasaki, cik ļoti tu novērtē to, ko viņa dara jūsu abu dēļ. Neaizmirsti arī par uzmanības izrādīšanu kāzu dienā (tai nemaz nav jābūt dārgai dāvanai, bet īpašai un no sirds dāvātai gan), piemēram, kazu rītā rakstīta vēstule par to, kā tu jūties un cik nozīmīga tev ir šī diena, noteikti tiks novērtēta.copy_0_foto-martins-plume-161
  5. ESI UZMANĪGS & IEJŪTĪGS! Iespējams, tu nemaz nebiji iedomājies, ka īstajam rozā tonim ir izšķiroša nozīme tavas kāzu dienas veiksmīgā norisē. Taču tā ir un, lūdzu, pieņem to kā neapstrīdamu patiesību! Tādēļ vairs nekādu sarkastisku piezīmju par šo tēmu!
  6. NEESI VIENS NO TIEM LĪGAVAIŅIEM, KAS SĀKUMĀ VISU LAIKU KLUSĒ, apgalvodams, ka pilnībā paļaujas uz savas līgavas gaumi, bet beigās pasaka, ka tas neder! Ieklausies līgavas teiktajā uzreiz un, kaut ko kritizējot, vienmēr iedziļinies jautājumā, mēģinot atrast atbilstošu risinājumu! Tukša kritika vēl nevienu līgavu nav iedvesmojusi lieliem darbiem.
  7. UN PATS SVARĪGĀKAIS – ESI UZMANĪGS PRET SAVU LĪGAVU & ESI VĒRĪGS! Piedāvā palīdzību vai vienkārši samīļo, apjautājies, kā iet ar darbiem un kā tu vari palīdzēt, vai vienkārši novērs mīļotās uzmanību no problēmām, pārsteidzot ar relaksējošu spa procedūru vai kādu citu īsu izraušanos no ikdienas un darbiem!