LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.7

LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.7

Latvijā vienīgā kāzu grāmatžurnāla LĪGAVĀM jaunākais numurs pieejams pārdošanā visā Latvijā. Šis ir grāmatžurnāla LĪGAVĀM septītais numurs, kura 272 lapaspusēs var gan smelties iedvesmu no dažādām intervijām un kāzu stāstiem, gan atrast nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu – kāzu dienu.

Žurnāls pieejams MANILLA papīrlietu veikalā un

LĪGAVĀM birojā, Bruņinieku 73.

piesakiet savu vizīti otrdienās vai piektdienās no plkst.10 līdz 18 pa tālruni +371 25760868. Birojā Nr.7 grāmatžurnāla cena 8 EUR.

Jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurs apzināti veidots melnbaltā stilā ar greznu noskaņu atbilstoši žurnāla stilam un pārim, kas rotā jaunākā numura vāku – aktieris Rihards Lepers un viņa līgava Krista Paula Zaķe. Rihards un Krista Paula jaunākajā LĪGAVĀM žurnālā redzami ne tikai unikāli skaistās stila fotogrāfijās, bet arī atklātā intervijā dalās ar savu iepazīšanās un saderināšanās stāstu, atklājot detaļas par abu attiecībām, kas līdz šim publiski nav izskanējušas.

Foto: ELĪNA UPMANE / http://www.upmane.com
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Ja Rihards un Krista Paula vēl tikai gatavojas savai lielajai dienai, tad aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne savus jāvārdus viens otram teica šovasar.

Jaunākajā LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurā Ieva un Oskars intervijā dalās padomos, kā pašiem organizēt savas kāzas, ko ņemt vērā, kā saglabāt mieru gatavošanās laikā un kā plānošanas procesā praktiski iesaistīt draugus un tuviniekus. Savukārt, pati Ieva lasītājiem piedāvā izlasīt savas pārdomas, ko viņai nozīmē būt sievai un kā mainījusies viņas būtība, kļūstot par līgavu un vēlāk par sievu.

Foto: ELĪNA UPMANE / http://www.upmane.com
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Tāpat grāmatžurnāls atklāj jaunākās kāzu tendences dekorāciju, dažādu kāzu konceptu, piemēram, kā organizēt kāzas bez atkritumiem, un, protams, kāzu tērpu modē. Jaunākajā numurā var uzzināt arī, ko darīt ar līgavas kleitu pēc kāzām.

Foto: LIENE PĒTERSONE / http://www.lienepetersone.com
Foto: LIENE PĒTERSONE / www.lienepetersone.com

Tiem pāriem, kas savas kāzas nolēmuši rīkot pašu spēkiem, labākie kāzu organizatori Latvijā dalās savos zelta padomos veiksmīgai kāzu plānošanai, bet, ja iecerētas kāzas ārpus Latvijas, tad noderēs pieredzes stāsts par kāzām Ņujorkā. Tajā tiek atklāts, kas jāņem vērā, sakot jāvārdu vienā no lielākajām pasaules metropolēm.

Foto: DMYTRO SOBOKAR / http://www.sobokar.com
Foto: DMYTRO SOBOKAR / www.sobokar.com

 

Ja gatavojieties kāzām, bet vēl neesat atraduši savu īsto kāzu fotogrāfu, tad noteikti jāizlasa intervija ar vienu no labākajām kāzu fotogrāfēm Latvijā – Elīnu Upmani, kas ne tikai atklāj skaistākās fotosesijas vietas, bet arī dalās ar ieteikumiem, kas jāņem vērā, izvēloties savu kāzu fotogrāfu.

222
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Grāmatžurnāls LĪGAVĀM ir lielisks palīgs ne tikai pašam jaunajam pārim, bet arī viņu vedējiem un viesiem. Tieši tādēļ jaunākajā numurā var izlasīt gan labas uzvedības ceļvedi kāzu viesiem, gan populārāko kāzu spēļu un atrakciju apkopojumu, kas būs lielisks palīgs vedējiem.

LĪGAVĀM jaunais grāmatžurnāla numurs sniedz ne tikai praktiskus padomus, bet arī iedvesmu. Lai iedvesmotos sievišķībai, iesakām izlasīt interviju ar zīmola AMORALLE radītāju Inesi Ozolu, kas dalās savos sievišķības noslēpumos un aicina katru sievieti un līgavu atklāt savu iekšējo būtību.

Foro: ELENA MOTUZ / http://www.elliemotuz.com
Foro: ELENA MOTUZ / www.elliemotuz.com

Savukārt, mūziķu pāris Marta un Kaspars Grigaļi dalās ar savu stāstu, atgādinot visiem pāriem, cik skaisti ir iemīlēties viens otrā atkal un atkal.

Foto: SINTIJA LEJNIECE / http://www.sintijaphotography.com
Foto: SINTIJA LEJNIECE / www.sintijaphotography.com

Vēl jaunajā grāmatžurnālā var iedvesmoties no 16 konceptuāli un noskaņu un stila ziņā atšķirīgiem kāzu stāstiem, tai skaitā, ielūkoties, kā kāzas atzīmēja mūziķis Jānis Moisejs, modes dizainere Alise Trautmane, aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne, mūziķis Atis Zviedris, futbolists Dāvis Ikaunieks un daudzi citi. Šoreiz piedāvājam arī vairākus kāzu stāstus no ārvalstīm, piemēram, Bali un Itālijas.

Foto: ILZE OSE / http://www.ilzeose.lv
Foto: ILZE OSE / www.ilzeose.lv

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM turpina savu misiju būt par kāzu ceļvedi mūsdienīgai līgavai gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, jo šoreiz, iegādājoties grāmatžurnālu LĪGAVĀM, dāvanā saņemsiet arī LĪGAVĀM jaunāko produktu – Kāzu & kopdzīves ceļvedi, kas apkopo labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus visā Latvijā dažādās kategorijās, piemēram, svinību vietas, kāzu ēdinātāji, grima makslinieki, fotogrāfi, gardākās kāzu kūkas un daudzi citi.

Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / LĪGA BINKOVSKY
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / LĪGA BINKOVSKY

Tāpat jaunajā ceļvedī var atrast sabiedrībā zināmu pāru kopdzīves padomus. Savos padomos dalās Lelde un Aivis Ceriņi, Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne, Marta un Kaspars Grigaļi, Anna Rozīte un Gints Feders, Ieva Koha-Zeltiņa un Renārs Zeltiņš, Ramona Salmiņa un Artūrs Plūme, Maija Armaņeva un Māris Mežals, kā arī Gabriēla Zvaigznīte un Jānis Kalniņš.

Kāzu grāmatžurnāla LĪGAVĀM cena ir 9.99 EUR. Tas pieejams MANILLA papīrlietu veikalā un LĪGAVĀM birojā, Bruņinieku 73.

Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva starpniecību. Sūtīšanas izmaksas 3.50 EUR. Noformējot pasūtījumu, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv – vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Skati pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.

Vai dodieties uz LĪGAVĀM biroju, Bruņinieku 73, pagalmā un piesakiet savu vizīti otrdienās vai piektdienās no plkst.10 līdz 18 pa tālruni +371 25760868. Birojā Nr.7 grāmatžurnāla cena 8 EUR.

Jauno grāmatžurnālu šķirsti šeit: